بررسی رمزنگاری اطلاعات | academy | 10423

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: بررسی رمزنگاری اطلاعات | رده محصول: کامپیوتر و IT | آیدی فایل: 10423 | برچسب های فایل: بررسی رمزنگاری اطلاعات; رمزنگاری اطلاعات در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده بررسی رمزنگاری اطلاعات است و با وجود اين كه بررسی رمزنگاری اطلاعات زنگ خطر را توي سر خودش بررسی رمزنگاری اطلاعات مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد بررسی رمزنگاری اطلاعات كه همسرش اشتباه مي كرده و بررسی رمزنگاری اطلاعات اينكه حق با خود اوست، چند بررسی رمزنگاری اطلاعات دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

بررسی رمزنگاری اطلاعات

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: بررسی رمزنگاری اطلاعات

بررسی رمزنگاری اطلاعات

فهرست مطالب

عنوان صفحه

فصل 1:رمزنگاری__________________________________1

مقدمه________________________________________2

بخش 1:مفاهیم رمز نگاری____________________________4

بخش 2:الگوریتمهای کلاسیک_________________________20

بخش 3: رمزهـای غیـرقابـل شکست_____________________58

بخش 4: الگوریتمهای مدرن__________________________69

فصل 2:اتوماتای سلولی_____________________________89

مقدمه_______________________________________90

بخش 1:تعاریف پایه_______________________________91

بخش 2:انواع CA______________________________105

بخش 3:مدلهای ساده CA_________________________119

بخش 4:کاربرد CA____________________________127

بخش 5:نتیجه گیری____________________________155

فصل 3:رمزنگاری به کمک اتوماتای سلولی______________156

مقاله 1:رمزنگاری اطلاعات بر اساس عوامل محیطی

بااستفاده از اتوماتای سلولی________________________158

مقدمه_____________________________________158

مفاهیم_____________________________________159

فعالیتهای مربوطه______________________________160

روش پیشنهادی تولید اعداد تصادفی_____________­­­____ 160

رمز گذاری اطلاعات____________________________164

رمزبرداری اطلاعات____________________________164

رمزگذاری بر اساس دمای محیط____________________166

رمزبرداری بر اساس دمای محیط____________________170

بررسی تاثیر دمای محیط بر سیستم رمزنگاری __________170

بررسی تاثیر اختلاف دما در فرستنده و گیرنده_________170

نتیجه گیری______________________________174

مقاله 2:کشف نوشته ی رمزی از یک

رمز بلوک پیچیده با استفاده از CA________________176

مقدمه__________________________________177

رمزهای بلوکی پیچیده_______________________177

ویژگی جفت بودن___________________180

کاربردهای رمز نگاری باویژگی جفت بودن__________________180

نتیجه گیری_____________________182

مراجع_________________182

مقدمه :

بیشتر مردم قبل از ارسال نامه، پاکت آنرا مهر و موم می کنند و در آن را چسب می زنند. اگر از آنها بپرسید که چرا این کار می کنند، احتمالاً بعضی سریعاً این چنین پاسخهایی می دهند که ک «واقعاً نمی دانم»، « از روی عادت چرا که نه؟» و یا «چون همه اینکار را می کنند» ولی بیشتر جوابها حول این محور خواهد بود که ؛ «برای اینکه نامه از پاکت بیرون نیفتد» و یا «برای اینکه بقیه نامه را نخوانند». حتی اگر نامه ها حاوی هیچ اطلاعات شخصی مهم و حساسی نباشد باز بیشتر ما دوست داریم که محتوای مکاتیات شخصی مان به صورت خصوصی حفظ شود و برای همین پاکت را چسب می زنیم تا کسی به غیر از آنکسی که ارتباط با او انجام شده آنرا باز نکند و محتوای آن را نفهمد. اگر ما پاکت را بدون چسب یا مم نفرستیم هرکسی که نامه به دستش برسد می تواند آنرا بخواند. در حقیقت آنها می خواهند که این نفوذ وجود داشته باشد و منعی هم برای آنچه می خواهد وجود ندارد. از این گذشته اگر آنها نامه را بعد از مطالعه درون پاکت قرار داده باشند ما متوجه نمی‌شویم که کسی آنرا خوانده.

برای بیشتر مردم ارسال Email یک جایگزین خوب برای استفاده از پست است. Email یک روش سریع ارتباطی است که مسلماً بدون پاکت ارتباط را انجام می دهد. در حقیقت اغلب گفته شده ارسال Email مثل ارسال یک نامه بدون پاکت است. واضح است که هر کسی بخواهد پیغام محرمانه یا شاید پیغام شخصی را به وسیله Email بفرستد باید روشهای دیگر محافظت آنرا بیابد یک راه حل عمومی، رمزنگاری و رمزگذاری پیغام است.

اگر پیغام رمز شده ای بدست شخصی غیر از طرف ارتباطی شما بیافتد، باید برایش به صورت نامفهوم پدیدار شود. استفاده از رمزگذاری برای محافظت Email ها هنوز به طور گسترده در نیامده است اما در حال افزایش است و این افزایش کماکان ادامه دارد. در ما می سال 2001 یک گروه اروپایی پیشنهاد کرد که تمام کاربران کامپیوتری باید تمام Email هایشان را رمز کنند تا مورد جاسوسی از طرف شبکه های استراق سمع آمریکایی و انگلیس قرار نگیرد.

👇محصولات مشابه با بررسی رمزنگاری اطلاعات👇

مقاله بررسی فناوری اطلاعات و جهانی شدن مقاله بررسی تحلیل فناوری اطلاعات ( IT ) بررسی و پژوهش در مورد فناوری اطلاعات پاورپوینت بررسی سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS (درس اکولوژی) تحقیق بررسی نقش فناوری اطلاعات در ارتباطات روزمره مقاله بررسی تكنیك مشاهده و مصاحبه در جمع‌آوری اطلاعات بررسی تاثیر تكنولوژی و فناوری اطلاعات بر نیروی انسانی در سازمانها بررسی تأثیر گزارشگری مالی تحت وب بر ویژگی‌های كیفی اطلاعات حسابداری پاورپوینت بررسی نقش فناوری اطلاعات و كارآفرینی در توسعه مجمع خیرین

👇محصولات تصادفی👇

طرح لایه باز قایق در سالیدورک دانلود اقدام پژوهی چگونه وضعیت انضباطی دانش آموزان پایه دوم راهنمایی را بهبود بخشیدم دانلود گزارش کارآموزی تعمیرات موبایل پیشینه تحقیق و مبانی نظری درباره رفتار شهروندی سازمانی پیشینه تحقیق و مبانی همبستگی خانواده دانلود پاورپوینت ویژگیهای اساسی گروهها (فصل نهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان) پیشینه و مبانی نظری تحقیق پرخاشگری کتاب علوم اجتماعی پاوپوینت فصل 7 علوم پایه پنجم ابتدایی پاورپوینت درس 9 مطالعات اجتماعی پنجم ابتدایی مقاله بررسی نور و افتالمولوژی طراحی سایت شرکت زرگل آسیا دانلود پاورپوینت استاندارد حسابرسی شماره 62: استفاده از نتایج کار کارشناس پاورپوینت اقتصاد گوسفند داری جزوه تایپ شده، رنگی و مصور "ریاضی دوم دبیرستان - رشته های ریاضی و تجربی"

👇کلمات کلیدی👇

بررسی رمزنگاری اطلاعات; رمزنگاری اطلاعات