تحقیق در مورد مانیتور | academy | 13934

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: تحقیق در مورد مانیتور | رده محصول: کامپیوتر و IT | آیدی فایل: 13934 | برچسب های فایل: تحقیق در مورد مانیتور در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده تحقیق در مورد مانیتور است و با وجود اين كه تحقیق در مورد مانیتور زنگ خطر را توي سر خودش تحقیق در مورد مانیتور مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد تحقیق در مورد مانیتور كه همسرش اشتباه مي كرده و تحقیق در مورد مانیتور اينكه حق با خود اوست، چند تحقیق در مورد مانیتور دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

تحقیق در مورد مانیتور

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: تحقیق در مورد مانیتور

تحقیق در مورد مانیتور

فهرست مطالب

مانیتور

پویش تصاویر

Interlaced Scan

Progressive Scan

Brightness

Contrast ratio

نسبت تصویر

مانیتور

تنوع انواع نمایشگرهای مورد استفاده در جامعه از ابتدای هزاره سوم رو به‌ فزونی داشته و هم‌اکنون در حوزه‌های مختلف با تکنولوژی‌های متفاوت مورد استفاده قرار گرفته ‌است. به‌عنوان مثال در نمایشگرهای کامپیوتر دو تکنولوژی LCD و CRT مورد استفاده قرار گرفته‌اند. تکنولوژی LCD خود شامل چند زیرگروه کاربردی مانند TN، IPS، MVP، S0IPS و PVA است که TN در اغلب نمایشگرهای کریستال‌مایع مورد استفاده دارد.

PVA تکنولوژی انحصاری Samsung است که از MVA گرته‌برداری شده و مورد استفاده قرار گرفته است. CRT نفس‌های آخر را شماره می‌کند و به‌زودی تولید آن در تمام خطوط تولید متوقف خواهد شد. در حوزه تولید ویدئوپروژکتورها نیز سه تکنولوژی LCD، DLP و LCoS مورد استفاده هستند. تلویزیون‌های بزرگ مورد استفاده در منازل و مکان‌های عمومی نیز از تکنولوژی Plasma و LCD بهره می‌برند. استفاده از تکنولوژی‌های جدید مانند OLED در نمایشگرهای کوچک آغاز شده است. موارد دیگری مانند FED و SED نیز وجود دارد که در مرحله تحقیقات به‌سر می‌برند.

نکته مشترک تمام تکنولوژی‌های جدید تصویری پشتیبانی از صفحات نمایش تخت (Flat) است. این تکنولوژی‌ها برای تولید تلویزیون‌های بزرگه نمایشگرهای کامپیوتر و نمایشگرهای رادار مورد استفاده در سیستم‌های کنترل محیط و بیشتر توسط سازمان‌های نظامی مورد استفاده هستند. هر یک از تکنولوژی‌های نام برده شده قابلیت‌ها و محدودیت‌هایی به‌همراه دارند. محدودیت اندازه نمایشگر، امکان مشاهده تصویر در نور، مصرف انرژی، عمر دستگاه، هزینه تولید و کیفیت نهایی تصاویر نمایش ‌داده شده مشخص خواهد کرد که کدام تکنولوژی قابلیت تولید و عرضه خواهد داشت.

پویش تصاویر

تصویر متحرکی که روی نمایشگر کامپیوتر یا تلویزیون مشاهده می‌کنید، از دو شیوه Interlaced و Progressive استفاده می‌کند. Interlaced Scan در اوایل سال 1920 میلادی تعریف و تا سال 1970 تنها شیوه مورد استفاده در تلویزیون‌ها بود. افزایش کیفیت تصاویر و گسترش نمایشگرهای کامپیوترها موجب شد تا شیوه Progressive به‌عنوان شیوه جدید تعریف شود. در حال حاضر تکنولوژی LCD، DLP و تلویزیون‌های Plasma که به PDP شهرت دارند، فقط از شیوه پویش Progressive استفاده می‌کنند.

👇محصولات مشابه با تحقیق در مورد مانیتور👇

تحقیق درمورد مانیتور و تاریخچه آن تحقیق اصول کار و تعمیر مانیتور های CRT نكاتی كه در تعمیر مانیتور باید توجه داشت تحقیق در مورد گوش تحقیق در مورد جنگ کره تحقیق در مورد کار تحقیق در مورد دات نت تحقیق در مورد رنگ همه چیز در مورد روش تحقیق

👇محصولات تصادفی👇

برنامه بهبود کیفیت بیمارستان مقاله درمورد بررسی میزان ارتقاء بهره وری در شركت وزین بار پس از بكارگیری مدل تعالی سازمانی EFQM بررسی حاشیه نشینی در تهران (اسلام شهر) دانلود اقدام پژوهی چگونه می توانم ناهنجاریهای رفتاری دانش آموز طلاقم را كاهش یا از بین ببرم کتاب ریاضیات امور مالی گزارش تخصصی شیمی پروژه کارآفرینی ریو بررسی جزای نقدی در حقوق ایران گذری و نظری بر سقا‌خانه‌ پروژه کارآفرینی طرح عقیق تراشی پاورپوینت نظریه پردازان جهانی مرمت شهری پرسشنامه سبک های یادگیری کلب (LSI) پرسشنامه تعیین مهارت های اقدام پژوهی بررسی آلاینده های موجود در هوا و نقش آن در ایجاد بیماری های جسمی و روحی و راهکارهای پیشگیری دانلود تحقیق الگوی فرماندهی کامل از دیدگاه مقام معظم رهبری

👇کلمات کلیدی👇

تحقیق در مورد مانیتور