بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت | academy | 14370

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت | رده محصول: گردشگری و توریسم | آیدی فایل: 14370 | برچسب های فایل: بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت ;جامعه آماری ;كارهای ذوقی در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت است و با وجود اين كه بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت زنگ خطر را توي سر خودش بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت كه همسرش اشتباه مي كرده و بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت اينكه حق با خود اوست، چند بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت

مقدمه :

فراغت پدیده ای است اجتماعی و فرهنگی و می توان گفت از آن هنگام كه جامعه و فرهنگی به وجود آمده این پدیده نیز در زندگی مردمان به صورتی مورد یافته ، مطرح گردیده است . در گذشته این اوقات به صورت كار وبازی تواما انجام می پذیرفته كه بیشتر به خاطر مذهب و اعمال آن این زمان را می گذرانیدند ولی در طول تاریخ و تحولات جوامع ، به تدریج كار و بازی از همدیگر جدا شدند و اهمیتی كه بشر برای اوقات فراغت خود قائل شد انواع هنرها و بازیها و . . . بسط و توسعه باور نكردنی پیدا كردند .

در كتاب مقدمه ای بر جامعه شناسی ایران ، شاپور راسخ خطاب به اوقات فراغت آن را چنین تعریف می كند :

(( فراغت به اوقاتی اطلاق می شود كه در ان آدمی نه تنها از تعهدات شغلی و اقتصادی بلكه از تكالیف شخصی و خانوادگی و اجتماعی آسوده باشد و آن را به طیب خاطر به امور صرف كند ، چون تفریح ، بازی ، ورزش و كارهای ذوقی و تفننی فرهنگی ، مصرف دارد . ))

دانش آموزان مقطع اول در دبیرستان عطاركه در حال حاضر مشغول به تحصیل می باشند .

هدف تحقیق :

از آنجا كه همواره به این مسئله كه (( تشخیص ، نیمی از شناخت موضوع است )) معتقد بوده ام و اصولاً هر تحقیقی با هدف خاصی آغاز می گردد و تحقیق بدون هدف نتیجه ای بار نمی آورد در این تحقیق هدف بدست آوردن آن سری از علاقه و خواسته های این دانش آموزان در چگونگی گذراندن اوقات فراغت خود می باشد .

بیان مسئله :

ما با تمدنی رو به رو هستیم كه در آن فراغت نقش مهمی دارد زیرا از یك طرف تكنولوژی به تدریج كار توان فرسا را از دوش افراد بر می دارد مثل (( رایانه )) و از طرف دیگر زمان كار به علت افزایش حجم تولید ، كاهش می یابد در نتیجه در آینده ای نه چندان دور افراد با ساعات فراغت زیادی روبرو خواهند بود .

براستی برای پركردن ساعات طولانی فراغت چه باید كرد ؟ ساعات فراغت به چه نحو گذرانده شود كه در پرورش استعداد افراد موثر واقع گردد و از هدر رفتن وقت جلوگیری گردد ؟

روش تحقیق :

از آنجا كه تحقیق درباه ی چگونگی گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان می باشد مطلوب ترین روش جهت انجام چنین تحقیق استفاده از روش ارائه پرسشنامه است .

👇محصولات مشابه با بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت👇

بررسی میزان و نحوه گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان دختر مقطع متوسطه ناحیه 2 شهر یزد تحقیق نحوه گذراندن اوقات فراغت كاركنان زندان اوین مقاله بررسی شهر تهران و اكوسیستم طبیعی آن جهت اوقات فراغت تحقیق بررسی اوقات فراغت جوانان در ایران و امكانات موجود طرح آماری بررسی بین اوقات فراغت وعمل کرد دانش آموزان در مدرسه وخانه بررسی رابطه بین اوقات فراغت و انگیزه تحصیلی دانش آموزان مدارس متوسطه شهرستان گچساران دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مفهوم اوقات فراغت Travel+Leisure USA February 2017 مجله مسافرت و اوقات فراغت

👇محصولات تصادفی👇

میل بادامک ویژگی های جامعه مطلوب از دیدگاه امام علی ( علیه السلام ) پاورپوینت شركت و استراتژی بازاریابی،همكاری برای ایجاد رابطه با مشتری (فصل دوم كتاب اصول بازاریابی كاتلر و آرمسترانگ ترجمه بهمن فروزنده) دانلود پاورپوینت ارتباطات سازمانی (فصل ششم کتاب مدیریت عمومی الوانی) مبانی نظری انگیزش پاورپوینت آموزش و پرورش و توسعه به همراه فایل Word بررسی جرم پولشویی در اسناد بین المللی و حقوق ایران گزارش کارآموزی آموزش كارخانجات نساجی خوی گزارش کارآموزی شرکت صنعتی و ماشین آلات معدنی آستو قزوین گزارش کاراموزی بیمارستان امدادی واحد مالی گزارش کارآموزی پراید GTX تحقیق آماری اعتیاد در زندان نیشابور چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق تحلیل پوششی داده ها فایل پاورپوینت سیاست آموزشی کارآموزی پروژه احداث برج شهران

👇کلمات کلیدی👇

بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت ;جامعه آماری ;كارهای ذوقی