بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) | academy | 2773

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) | رده محصول: هنر و گرافیک | آیدی فایل: 2773 | برچسب های فایل: بازرسی;ارزیابی;Hex;سحر و جادو;پروژه;پژوهش;مقاله;جزوه;تحقیق;دانلود پروژه;دانلود پژوهش;دانلود مقاله;دانلود جزوه;دانلود تحقیق در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) است و با وجود اين كه بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) زنگ خطر را توي سر خودش بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) كه همسرش اشتباه مي كرده و بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) اينكه حق با خود اوست، چند بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو) دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو)

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو)

بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو)

بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو)

جك ون ریجسویجك

بخش محاسبه علم دانشگاه آلبرتا ادمونتون

آلبرتا - كاندا T6G2H1

وضعیت هنر در برنامه‌های بازی Hex در حدود سال 2002 این است كه كامپیوترها بتوانند به طور كامل روی موقعیت‌ها تا برد 6×6 بازی كنند و در برابری هستند با بهترین بازیكنان انسانی روی اندازه‌های برد تا حدود 9×9. این گزارش به طور رایج وسایل مورد استفاده و پیشنهادی را برای بازرسی تخته بازی و اعمال ارزیابی كشف كننده را توصیف می‌كند.

1ـ مقدمه

برای یك مقدمه عالی برای بازی Hex و استراتژی آن نگاهی به كتاب Browne بیندازید. مقالات مقدمه‌ای در مورد Hex در Scientific American by Gardner and stewart به چشم می‌خورد. تكامل PSPACE از نسخه عمومی شده Hex توسط Even و Tarjan به اثبات رسیده است. اثباتی برای خود Hex توسط Reisch عرضه شده بود. وسایل الگوریتمی برای بازی Hex در این گزارش توصیف شده است كه می‌تواند به صورت زیر خلاصه شود:

ـ ارتباطات مجازی در برنامة Vadim Anshelevich Hexy (Ansoo): استفاده شده‌اند.

ـ الگوهای تجزیه توسط Jing yang استفاده شده‌اند تا مقادیر باز 7×7 و 8×8 را اثبات كنند. (YLPO1 YLPO2a YLPO2b)

ـ بازرسی الگو بر پایه روش yang است و تست شده است اما هنوز در برنامة Jack Van Rijswick استفاده نشده است. Queen bee (Rijoo)

ـ مدلهای شبكه در چندین فرم ارائه شده‌اند. البته به طور قابل توجه در Hexy كه یك شبكه الكتریكی مانند آن است.

ـ فاصله هندسی در Queen bee استفاده شده است.

كاهش y توسط Steven Meyers پیشنهاد شده است كه بر پایه مشاهدات توسط creaigschensted می‌باشد.

اولین سه روش در بخش 2 توصیف شده‌اند. در حالیكه بخش 3 جریان شبكه و روشهای 2 فاصله را توصیف می‌كند. وسیله كاهش y در بخش 4 ارائه شده است.

AppendixA شامل بعضی پیش زمینه‌ها روی ارائه هندسی Hex است.

2ـ جستجو (بازرسی)

نه ارتباط مجازی و نه الگوهای تجزیه روشهای بازرسی تخته بازی نیستند.

هر دو روش از الگوهای محلی ارتباطات اثبات شده، ایجاد الگوهای جدید از الگوهای كوچكتر استفاده می‌كنند. انواعی از استفاده از الگوهای تجزیه كه از الگوهای كروی استفاده می‌كنند به عنوان یك افزایش بازرسی تخته‌بازی ایمن در الگو بازرسی استفاده شده‌اند.

1-2- ارتباط مجازی

ارتباطات مجازی الگوهای محلی هستند كه یك ارتباط را گارانتی می‌كنند. دو نوع ارتباط مجازی وجود دارد: قوی و ضعیف، یك ارتباط ضعیف توسط قانون And ایجاد شده است كه یك برنده گارانتی شده است كه ابتدا بازیكن برنده را تأمین می‌كند. یك ارتباط قوی توسط قانون or ایجاد شده است كه یك برنده است بدون در نظر گرفتن اینكه چه كسی اول بازی می‌كند. هر ارتباطی یك حامل دارد كه نیستی مجموعه‌ای از خانه‌ها است كه مورد نیاز است تا برای ارتباط با كار خالی شود. قانون And در شكل 1-I نمایش داده شده است. این قانون یك ارتباط ضعیف بین q p را پایه‌گذاری می‌كند كه تأمین می‌كند كه برآمدگی میانی m خالی است و ارتباطات قوی بین m p و بین q m وجود دارد. ارتباط می‌تواند توسط بازی در نقطة m ایجاد شود. قانون And نیاز به 2 حامل دارد كه نپوشاند و حامل نتیجه ارتباط ضعیف اتصال این دو حامل به اضافه خانه m است.

👇محصولات مشابه با بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو)👇

گزارش کارآموزی بازرسی فنی خطوط لوله شركت نفت فلات قاره ایران و بازرسی مرتبط با تأسیسات شركت نفت سحر و جادو بازرسی رنگ و سندبلاست اصول بازرسی چشمی جوش نصب و بازرسی مخازن ذخیره سقف شناور کتاب بازرسی خطوط لوله دوره آموزشی جوشکاری و بازرسی جوش دوره آموزشی فرآیند جوشكاری و بازرسی جوش دوره آموزشی کاربردی بازرسی خطوط لوله

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت صندوق های بازنشستگی و شرکت های بیمه مقاله نقش محوری روحانیت در اتحاد ملی و انسجام اسلامی اقدام پژوهی چگونه می توانم لکنت زبان دانش آموزم را بر طرف نمایم 8 مقاله معتبر علمی بابت پیشینه و ادبیات تحقیق رفتار شهروندی سازمانی آموزش الفبای فارسی و انگلیسی به خردسالان مبانی نظری درباره نوجوانی پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه زبان های خارجی دانلود پاورپوینت انواع نظام های بیمه ای راهکارهای موفقیت تجاری و هنری تحقیق زهكشی و بهسازی خاک مقاله بررسی آناتومی و جنین شناسی چشم مقاله بررسی تأثیر موسیقی نظامی بر موسیقی ملی ایران پاورپوینت جداسازی به وسیله غشاء (Membrane filtration) FTP Server آموزش ساخت وب سرور سنجش تاثیر سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت مبتنی بر پشتیبانی تصمیم و هوش تجاری در تصمیم گیری مدیران واحدهای اقتصادی

👇کلمات کلیدی👇

بازرسی;ارزیابی;Hex;سحر و جادو;پروژه;پژوهش;مقاله;جزوه;تحقیق;دانلود پروژه;دانلود پژوهش;دانلود مقاله;دانلود جزوه;دانلود تحقیق