گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز | academy | 453

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز | رده محصول: گزارش کارآموزی و کارورزی | آیدی فایل: 453 | برچسب های فایل: گزارش کارآموزی; آفات ; بیماری گیاهان; نگهداری فضای سبز;گیاهپزشکی در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز است و با وجود اين كه گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز زنگ خطر را توي سر خودش گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز كه همسرش اشتباه مي كرده و گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز اينكه حق با خود اوست، چند گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز

چمن از گیاهانی است كه از دیرباز شناخته شده است و در تزئین گیاهی فضای باز، از آن سوی سده ها تا امروز مورد استفاده قرار می گرفته است. همكنون نیز یكی از عناصر لازم و جزء لاینفك تزئینات گیاهی به شمار رفته.

از چمن امروزه برای پوشش دادن زمین قلعه های تاریخی، زمینهای بازی گلف، فوتبال، باغها و پاركها بصورت وسیع بهره گرفته. در حال حاضر شركت هایی حرفه ای بزرگ موجود هستند كه تنها مشغلة آنها اصلاح بند و بهبود بخشدین به كشت چمن در صنعت فضای سبز است و در این زمینه توانائی های كسب كرده اند كه در مجمع زیباسازی محیط از طریق كشت چمن و مراقبت های اصولی آن. بهترین دستاورد آن است. (1998 Jake.E.ingueis)

موارد استفاده از چمن:

در محل های مسكونی، در خانه های شخصی، حیاط و محوطة بیرون آپارتمانها همراه با انواعی از گیاهان دیگر كه در مجموعه تركیبی زیبا پدید می آید.

در محوطه های وسیع، مانند دانشگاه ها، پادگانهای نظامی.

استفاده تجاری استفاده توسط شهرداریها

در تزئینات مكانهایی چون پاركها و زمین ورزشی خصوصی و عمومی مانند استودیومهای ورزشی و غیره.

موارد استفاده از چمن بسیار گسترده و متنوع است. و در زیباسازی محیط نقش اساسی دارد. و بعنوان صنعتی مستقل مورد توجه است.

خاك:

بستر اصلی زیست گیاهان خاك است و گیاه چمن فارغ از آن نیست بنابراین خواص كیفی و كمی خاك در رشد و نمو آن نقش اساسی دارد. بعبارت دیگر خواص فیزیكی و شیمیایی خاك عامل مهمی در رشد و نموگیاه چمن محسوب می شود در صورتی كه خاك چمن به هر دلیلی متراكم باشد رشد و نمو آن بندریج كند و متوقف می شود رطوبت خاك خود مسئله دیگری است كه با سیستمی آن جاری می شود. بستگی زیادی به تراكم خاك چمن دارد. ولی چمن های مختلف در مقابل تراكم خاك مقاومت بیشتری نشان می دهند معمولاً در زمین هایی كه عمق خاك زراعتی كم باشد می توان با افزودن انواع خاكهای مناسب خاك را اصلاح و آماده كاشت چمن نمود.

بعنوان مثال در زمین های سبك می توان با افزودن مقداری خاك سنگین و مرطوب زراعتی یا آوار یا خاك رسی و در زمین های سنگین با افزودن مقداری ماسه یا كودهای آلی پوسیده و همچنین كودهای شیمیایی مناسب اقدام به كاشت چمن نمود. بطور كلی خاكهای خیلی سبك و خیلی سنگین برای كشت چمن خاكهای رسی شنی می باشد.

زیرا در زمینهای شنی رنگ چمن غالباً متمایل به زردی می گراید و در زمینهای شنی بعلت خاصیت زهكشی زیاد رشد و نمو چندان رضایت بخش نمی توانند باشد خاكهایی كه خیلی رسی و چسبناك هستند برای چمن كاری مناسب نمی باشند زیرا خاك به سرعت سله بستر و رشد و نمو كند می گردد. برای اصلاح خاكهایی اسیدی می توان آهك بكار برد.

فهرست مطالب

عنوان

صفحه

فصل اول

1

مقدمه

1

تاریخچة محل كارآموزی

5

موقعیت جغرافیایی

7

طرح و توسعه

7

مشكلات

9

پیشنهادات

10

مراكز فرهنگی

11

منابع درآمد پارك

11

وضعیت روشنایی

11

منابع آب

12

سرویس و تجهیزات بهداشتی

14

سرویس خدماتی

14

امكانات تفریحی كودكان

14

امكان خدمات شهری همجوار

15

نقشه و مشخصات پارك

16

گلكاری و چمنكاری پارك

17

وضعیت پرسنلی و نیروی انسانی

17

كارهایی كه قرار است در پارك انجام شود

18

چارت زمانی پارك

19

فصل دوم

20

موارد مختلف استفاده از چمن

20

خاك

21

تهیة زمین چمن

22

كاشت بذر

23

مقدار بذر در واحد سطح

24

نگهداری چمن

24

تهیه و تازه كردن چمن

26

كودپاشی

26

آبیاری چمن

27

علفهای هرز چمن

28

علف كش 2-4D

29

علفهای هرز چمن و مبارزه با آنها

29

كاربرد تزئیناتی چمن

21

بررسی گیاهان در طراحی فضای سبز و مبارزه با آفات آنها

33

چنار

33

نارون

34

فصل سوم

35

نگهداری گیاهان

35

آبیاری

35

كوددهی

36

مالچ پاشی

37

هرس درختان و درختچه ها

38

زمان مناسب هرس

38

هرس زمستانه

38

هرس تابستانه

38

هرس پائیزه

39

هرس بهاره

39

روش های هرس

40

هرس تنك

41

هرس سرشاخه

41

زمستانگذرانی فضای سبز

42

روش كاهش خسارت زمستانی

42

بادسوختگی

43

كاهش شدید دما

43

آفتاب سوختگی

44

برآمدن یا آماس كردن خاك

45

آسیب ناشی از برف و یخ

45

خسارت ناشی از نمك

46

خسارت ناشی از برف روبی

46

پوسیدگی چمن

47

فصل چهار

48

آرالیا

48

اركیده

52

برگ انجیری

55

بگونیا ببری

60

پاپیتال

63

پاپیتال

66

یاس آبی

68

داوودی

72

دیفن باخیا

75

عشقه

78

فیكوس

81

فیكوس بنجامین

85

لیندا

89

موز

95

نخل مرداب

97

یوكا خنجری

99

بیماری لكه سیاه گلابی

102

بیماری سرطان تنه و شاخه سیب

107

منابع و مآخذ

109

👇محصولات مشابه با گزارش کارآموزی- آفات و بیماری گیاهان – نگهداری فضای سبز👇

گزارش کارآموزی بررسی آفات و بیماری گیاهان نگهداری فضای سبز دانلود کار آموزی آفات و بیماری گیاهان نگهداری فضای سبز 140 ص مقاله درس آفات و بیماری های گیاهان زینتی پودمان پرورش گیاهان زینتی در خانه گزارش کارآموزی مراحل داشت و برداشت گندم (آفات، بیماری‌ها و علف های هرز) دانلود پاورپوینت معرفی آفات گیاهان زراعی دانلود پاورپوینت معرفی آفات گیاهان باغی آفات و بیماری های مهم درخت بید آفات و بیماری های مهم درخت صنوبر آفات و بیماری های مهم درخت صنوبر

👇محصولات تصادفی👇

ماهیت محاربه در فقه مذاهب خمسه اصول سیستمهای عامل توزیع شده تحقیق سیاست خارجی دانلود پاورپوینت مروری بر پردازش اطلاعات و سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی سیستم های حفاظتی مبانی نظری و پیشینه تحقیق دانش مداری سازمان آموزش نرم افزار دیتاماین DataMine نسخه های 2و3 دانلود کتاب چگونه تحقیق کنیم؟ بررسی آلودگی سالمونلایی گزارش کاراموزی طراحی نیمكت مقاله بررسی فعل مركب در فارسی گفتاری معیار مقاله بررسی استفاده از شبكه های معنایی برای نمایش اطلاعات در یك محیط هوشمند پرسش نامه انگیزش شغل از دیدگاه کارکنان هاکمن و اولدهام پاورپوینت بررسی استخوان بندی ضمیمه ای دانلود پاورپوینت علف هرز تلخه

👇کلمات کلیدی👇

گزارش کارآموزی; آفات ; بیماری گیاهان; نگهداری فضای سبز;گیاهپزشکی