پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ | academy | 6053

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ | رده محصول: کارآفرینی | آیدی فایل: 6053 | برچسب های فایل: پروژه کارافرینی بسته بندی چای تی بگ ;طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ ;کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ ;دانلود پروژه بسته بندی چای تی بگ ;دانلود کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ ;طرح توجیه فنی بسته بندی چای تی بگ ;توجیه اقتصادی بسته بندی چای تی بگ ;بسته بندی چای تی بگ ;بسته بندی; چای; تی بگ در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ است و با وجود اين كه پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ زنگ خطر را توي سر خودش پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ كه همسرش اشتباه مي كرده و پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ اينكه حق با خود اوست، چند پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ

پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ در 42 صفحه ورد قابل ویرایش

- 1 مقدمه :

چای یک نوشیدنی حاوی کافئین می باشد که با خیساندن برگهای گیاه کاملیا سیننس (CAMELIA SINENS) در آب داغ تهیه می گردد. کشورهای عمده تولیدکننده چای عبارتند از: چین، هند، بنگلادش، پاکستان، ایران، کره، سریلانکا، تایوان، ژاپن، استرالیا، آرژانتین، کنیا، اندونزی و نپال.

برگهای چای پس از چیدن مانند سیبی که در معرض هوا قرار می گیرد تغییر رنگ می دهد، خیلی سریع پژمرده شده و اکسید می گردند. علت آن تخمیر آنزیمی است که باعث تجزیه کلروفیل و آزا د شدن تانین برگهای چای می گردد. چای به چهار گروه بر اساس درجه و مدت زمان اکسیداسیون برگهای چای تقسیم بندی می شود. در واقع روند اکسیداسیون در هر گروه در مرحله خاصی با خارج ساختن آب برگها توسط حرارت دادن متوقف می گردد.

1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :

بسته بندی چای تی بگ

محل اجرا :

1 – 3 – مشخصات متقاضیان :

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

انواع چای

1- چای سیاه (BLOACK TEA):

روند تولید آن به این نحو می باشد که برگهای چای را پس از برداشت آن در دما و رطوبت تولید شده رها می کنند تا اکسید گردد. اکسیداسیون در چای سبز قابل ملاحظه بوده و مدت آن 2 هفته تا یک ماه به طول می انجامد. سپس برگهای چای خشک می گردند تا رونداکسیداسیون متوقف گردد. چای سیاه نسبت به انواع دیگر کافئین بیشتری دارد به همین خاطر طعم آن قوی تر می باشد. اما بر خلاف چای سبز، چای سیاه طعم خود را پس از گذشت سال ها از تاریخ تولید حفظ می کند. این نوع چای متداولترین و پرمصرف ترین نوع چای در دنیا می باشد.

2- چای سبز (GREEN TEA):

روند اکسیداسیون در این نوع چای پس از حداقل اکسیدشدگی متوقف می گردد. پس از چیدن برگهای چاه سریعاً با بخار آب داغ آنزیم های اکسید کننده موجود در برگهای چای را از میان برده و سپس برگها را خشک می کنند. در واقع در چای سبز مرحله اکسیداسیون حذف می گردد. این نوع چای طعم ملایم و گیاه مانندی دارا بوده و بیشتر در چین و ژاپن مصرف می گردد.

3 - چای اولانگ (OOLANG):

اولانگ به معنی اژدهای سبز می باشد و مرحله اکسیداسیون آن 2 تا 3 روز به طول می انجامد. این چای نیز در چین و ژاپن مصرف می گردد.

4- چای سفید (WHITE TEA):

در تهیه آن از برگهای تازه روییده (جوانه ها) چای استفاده می گردد که اکسید نیز نمی گردند. بیشترین اثر ضد سرطانی را این نوع چای به خود اختصاص داده است. این چای در چین مصرف می گردد.

انواع دیگر چای بر حسب ترکیبات آن

- چای یخ (ICE TEA):

معمولاً به چای اندکی لیموترش و شیره ذرت اضافه شده و درون فنجان حاوی یخ ریخته شده و سرو می گردد.

- بوبا (BUBBLE TEA BOBA):

این نوشیدنی تشکیل گردیده از چای یخ، شیر و گوی های صمغ مانندی که به مروارید موسوم بوده و از گیاه تاپوئیکا تهیه می گردد.

- چای کیسه ای (TEA BAG):

در چای کیسه ای از خاک چای استفاده می گردد.

از نظر چای و مصرف چای، چین اولین محلی است که این گیاه در آن کاشته شده و به مصرف رسیده است. از این کشور، چای به سایر نقاط عالم برده شده است و در مجموع کاشت چای شروع شده و به طرف سواحل اقیانوس آرام و پس از آن از طرف جنوب و غرب کاشت چای شروع شده و به طرف اقیانوس آرام و پس از آن از طرف جنوب و غرب کاشت چای توسعه یافته و هندوستان و هند و چین و جزایر اندونزی رسیده است. به هر حال چای از هر نقطه ای که شیوع و ترویجش آغاز گردیده باشد یک نکته روشن و مسلم را در فلفسه وجود خود گنجانده است و آن اینکه به عنوان آشامیدنی اساسی مطرح و برای رفع تشنگی و خستگی و راحتی خاطر و اعصاب مفید است .

روش تولید:

در این روش نخست توسط دستگاه سورتر، طبقه بندی و گردگیری می شود و سپس در مخلوط کن، مخلوط می گردد و آنگاه به سیلو منتقل شده و از آنجا به دستگاه ها شارژ می شود، در دستگاه مربوطه چای به میزان مورد نیاز توسط سلیفون مربوطه Sealing شده و سپس توسط کارگر در جعبه دقرار می گیرد و بعد به دلاخل کارتن گذاشته دمی شود.

1 – 4 – دلایل انتخاب طرح :

انتخاب این طرح دلایل گوناگونی دارد که از جمله آنها می توان به سوددهی طرح ، اشتغالزایی مناسب طرح و مفید بودن طرح اشاره کرد ، برخی از جنبه های مفید چای عبارتند از :

پیشگیری و درمان سرطان

چای سبز حاوی مواد ترکیبی بنام فیتوکمیکال و پولیفنول است که این ترکیب ها نوعی آنتی اکسیدان (Antioxidant) محسوب می شوند. آنتی اکسیدان قابلیت مبارزه با سلولهای سرطانی را داراست.

این ترکیب می تواند از رشد سلولها و تومورهای سرطانی جلوگیری کند. تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که افرادی که روزانه چای سبز می نوشند خطر ابتلا به سرطان خود را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند. همچنین اشخاص مبتلا به سرطان هایی نظیر، سرطان خون، ریه، معده، سینه و روده که چای سبز می نوشند در درمان بیماری خود کمک عمده ای می کنند.

به افراد سرطانی البته نوشیدن دو یا سه فنجان چای سبز در روز پشنهاد می شود.

بیماری های قلبی

یکی از عوامل اصلی امراض و حمله هاب قلبی، وجود کلسترول بالا در خون انسان است. چای سبز علاوه بر ویتامینهای A و C خود، باعث کاهش کلسترول در خون نیز می گردد که این موضوع خطر احتمال حمله قلبی و امراضی از این دسته را پایین می آورد.

استحکام دندانها

این نوع چای حاوی ماده ای بنام فلورین (flourine) نیز است. فلورین سبب می شود تا ساختار داخلی دندانها محکم شود و از پوکی و کرم خوردگی آنها جلوگیری می کند.

آرامبخش و زد استرس

این نوشیدنی گیاهی نوعی آرام بخش نیز محسوب می آید. با نوشیدن این چای سیستم عصبی بدن شما مقاومتر شده، آرامش اعصاب و دوری از فشارهای عصبی را برای شما به ارمغان می آورد. از آنجایی که بسیاری از بیماریها ارتباط مستقیم با استرس و سیستم عصبی دارند، نوشیدن این چای را می توان به نوعی داروی تمام بیماریها نام برد.

فواید دیگر

از فواید دیگر چای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بالا بردن قدرت فکری و قابلیت تمرکز بهتر

- پیشگیری از امراضی مثل آلزهایمر

- درمان آماس مفاصل

- درمان و پیشگیری از بیماری MS

- کاهش وزن در افراد چاق

و همچنین علاقه وافر مردم ایران به چای و سود آوری و اشتغالزایی که این طرح می تواند داشته باشد این طرح را انتخاب نمودم.

1 – 5 میزان مفید بودن طرح برای جامعه :

این طرح از جهات گوناگون برای جامعه مفید است ، شکوفایی اقتصادی و سوددهی و بهبود وضعیت اقتصادی ، اشتغالزایی ، استفاده از نیروی انسانی متخصص و همچنین تأمین چای بسته بندی و بهداشتی مورد نیاز مردم از فواید این طرح می باشد.

مجوز های قانونی :

تعریف: جواز تاسیس مجوزی است که جهت احداث ساختمان ، تاسیسات و نصب ماشین آلات بنام اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی (زراعی ، باغی ، شیلاتی ، دام و طیور، جنگل و مرتع) صادر میگردد.

مراحل صدور جواز تاسیس :

1- پذیرش درخواست متقاضی صدور جواز تأسیس فعالیتهای صنعتی و تكمیل پرونده توسط مدیریت جهاد كشاورزی شهرستان و یا مدیریت صنایع كشاورزی و روستائی استان .

2- بررسی پرونده از نظر مدارك و تطبیق با مصادیق والویتهای سرمایه گذاری در واحد صدور مجوز مدیریت صنایع كشاورزی و روستائی .

3- تكمیل پرسشنامه جواز تاسیس ( فرم شماره یك ) توسط متقاضی

4- ارسال پرونده منضم به فرم شماره یك به اداره مربوطه بمنظور بررسی ، اصلاح و تائید فرم پرسشنامه جواز تاسیس با استفاده از اطلاعات طرحهای موجود ، طرحهای تیپ و تجربیات كارشناسی و ارجاع پرونده به مدیریت .

5- ارجاع پرونده توسط مدیریت به واحد صدور مجوز جهت مراحل صدور جواز تأسیس .

شرایط عمومی متقاضیان ( اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی ) دریافت جواز تاسیس

1- اشخاص حقیقی

- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران

- حداقل سن 18 سال تمام

- دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت دائم

2- اشخاص حقوقی

- اساسنامه ( مرتبط با نوع فعالیت )

- ارائه آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی كشور

👇محصولات مشابه با پروژه کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ👇

پروژه کارآفرینی فرآوری و بسته بندی میگو (با ظرفیت بسته بندی 1800 تن میگوی فرآوری شده در سال) پروژه کارآفرینی بسته بندی مواد غذایی (به ظرفیت 2075 تن بسته بندی مواد غذایی پودر و گرانول در سال) پروژه کارآفرینی بسته بندی گوشت قرمز (با ظرفیت بسته بندی 1600 تن گوشت قرمز در سال) پروژه کارآفرینی بسته بندی پروژه کارآفرینی بسته بندی و توزیع تخم مرغ پروژه کارآفرینی تولید و بسته بندی نمک ید دار پروژه کارآفرینی بسته بندی چای و قهوه فوری پروژه کارآفرینی فرآوری، بسته بندی و توزیع تخم مرغ پروژه کارآفرینی تولید و بسته بندی ماءالشعیر

👇محصولات تصادفی👇

تبیین رابطه بین نقش جنسیتی مردانه و زنانه با رشته تحصیلی بررسی متابولیسم داروی نوسکاپین در سلولهای مجزای کبد موش نقش قبض درعقد رهن مبانی نظری و پیشینه تحقیق تجارت الکترونیکی کتاب تکنولوژی و کارگاه نقشه کشی گزارش کاراموزی سخت افزار Ram، IC مقاله نگرشهای مولكولی و فیزیولوژیكی به تحمل خشكسالی پاورپوینت سازه های کابلی کالاتراوا پاورپوینت مبانی کامپیوتر پاورپوینت ساختمان داده ها و الگوریتم (1) پرسشنامه سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت والکر طراحی سایت پلان فایل پاورپوینت سلول The Cell پاورپوینت انتقال حرارت پاورپوینت تکنیک FMEA و کاربرد آن در صنعت

👇کلمات کلیدی👇

پروژه کارافرینی بسته بندی چای تی بگ ;طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ ;کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ ;دانلود پروژه بسته بندی چای تی بگ ;دانلود کارآفرینی بسته بندی چای تی بگ ;طرح توجیه فنی بسته بندی چای تی بگ ;توجیه اقتصادی بسته بندی چای تی بگ ;بسته بندی چای تی بگ ;بسته بندی; چای; تی بگ