پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) | academy | 6096

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) | رده محصول: تولیدی | آیدی فایل: 6096 | برچسب های فایل: پروژه کارافرینی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);طرح توجیهی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);کارآفرینی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);دانلود پروژه تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);دانلود کارآفرینی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) است و با وجود اين كه پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) زنگ خطر را توي سر خودش پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) كه همسرش اشتباه مي كرده و پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) اينكه حق با خود اوست، چند پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت) دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت)

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت)

پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت)در 30 صفحه ورد قابل ویرایش

- 1 مقدمه :

پوشاک که یکی از نیازهای اساسی انسان محسوب می گردد، همواره فکر بشر را به خود معطوف داشته است. این نیاز که در ابتدا تنها به منظور حفظ بدن از گزند گرما و سرما و جانوران و سایر آدمیان به کار می آمد، رفته رفته جایگاه در خور توجهی یافت و تنوع و تغییرات زیادی را تجربه کرد. چنانکه انواع و اقسام پوشاک با کاربردهای مختلف و برای پوشش اندام مختلف ایجاد شد.

یکی از انواع پوشاک مورد استفاده، جوراب است. این پوشش که برای محافظت از پا به کار می آید دارای انواع گوناگونی است که تحت تأثیر جوی، فرهنگ و آداب هر جامعه مورد استفاده قرار می گیرد.

1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :

تولید جوراب زنانه

محل اجرا :

1 – 3 – مشخصات متقاضیان :

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

1 – 4 – دلایل انتخاب طرح :

توجه به خودکفایی این صنعت و همجنین نیاز بازار داخلی به تولید این محصول با توجه به این که تولید جوراب زنانه می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور کمکی هر چند کوچک نماید و با در نظر گرفتن علاقه خود به فعالیت های تولیدی این طرح را برای اجرا انتخاب کرده ام.

1 – 5 میزان مفید بودن طرح برای جامعه :

این طرح از جهات گوناگون برای جامعه مفید است ، شکوفایی اقتصادی و خودکفایی در تولید یکی از محصولات ، سوددهی و بهبود وضعیت اقتصادی ، اشتغالزایی ، استفاده از نیروی انسانی متخصص در پرورش کالای داخلی و بهره گیری از سرمایه ها و داشته های انسانی در بالندگی کشور .

1 – 6 - وضعیت و میزان اشتغالزایی :

تعداد اشتغالزایی این طرح 33 نفر میباشد .

تاریخچه و سابقه مختصر طرح :

جوراب پوشاکی بافته شده از نخ و یا کاموا است که برای پوشاندن پا از آن استفاده می‌شود.

جوراب برای موارد زیر طراحی می‌شود.

ایجاد احساس راحتی در پوشیدن کفش

گرم نگاه داشتن پا

مد

تمیز نگاه داشتن پا

پوشاک

پوشاک بدن انسان را از آب و هوا و دیگر مخاطرات موجود در طبیعت حفظ می‏کند.همچنین پوشاک می‏توانند برای راحتی، حجب و حیا و نیز برای ایمنی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین می‏توانند نشان دهده‏ی باورهای مذهبی، فرهنگی و دیگر معانی اجتماعی باشند. امروزه و در قرن ?? استفاده از پوشاک بیشتر به خاطر پیروی از مد و شیک‏پوشی است تا به خاطر راحتی و دیگر استفاده‏های آن.

وظیفه اصلی پوشاک حفاظت از بدن انسان در برابر خطرات احتمالی در محیط مانند:آب و هوا (مانند نور شدید آفتاب ،سرما و گرمای بیش از اندازه و بارش برف و باران)، حشرات، مواد شیمیایی زیان آور ،سلاح و سایش با مواد زبر و آسیب‏رسان و سایر خطرها است. پوشاک در برابر بسیاری از مخاطرات که ممکن است بدن برهنه انسان را زخمی ‏کند ، محافظت می‏کند. در پاره‏ای از موارد پوشاک محیط را از فردی که پوشاک را پوشیده حفاظت می‏کند(مانند پوشاک ضد عفونی شده? محافظ در اتاق عمل و محیط‏های پزشکی).

انسان‏ها همیشه در حال طراحی کردن پوشاک نوین برای مشکلات عملی خود هستند و دیگر فرق بین پوشاک و وسایل حفاظتی به شکل آشکار مشخص نیست.در این باره می‏توان به پوشاکی مانند پوشاک فضانوردی، پوشاک زرهی، پوشاک غواصی، مایو، پوشاک حفاظت کننده در مقابل نیش زنبور، لباس چرمی موتورسواری و لباس‏های محافظ اشاره کرد.

همچنین مردم بدن‏هایشان را به وسیله عطر، لوازم آرایش و مدل دادن به موهای سر ، صورت و بدنشان پیراسته می‏کنند.آنها همچنین بدنشان را به وسیله کارهایی مثل خالکوبی و جای زخم و دیگر کارها علامت‏گذاری می‏کنند.این کارها ممکن است نشانه‏ای از پوشاک باشند اما پوشاکی به وجود نیامده است.

در طول تاریخ بسیاری از جوامع به طور کامل یا تاقسمتی طرفدار برهنگی بوده‏اند که این یک هنجار فرهنگی به حساب می‏آمد.در دنیای امروز در بیشتر فرهنگ‏ها رفت و آمد در مکان‏های همگانی بدون پوشاک یک هنجار شکنی و غیرقابل قبول است .

نخ

نخ به رشته های باریک و بلندی گفته می‌شود که با روش‌های ریسندگی و از در کنار هم قرار گرفتن الیاف بوجود می‌آید و کاربرد‌های مختلف در صنایع نساجی دارد.

امروزه در سراسر جهان در حدود ?? درصد بارچه های حلقوی تاری و پودی بوسیله سوزن های زبانه دار ?? درصد با سوزنهای فنری و یا ریشدار ?? درصد با سوزن های مرکب و ?? در صد نیز بوسیله تکنیک های دیگر و با دست بافته می شو ند.

جورابهای ظریف عمدتا بر روی ماشین های جوراب بافی اتوماتیک با گیج ?? بافته می شود. بسته به کار برد ماشین توصیه می شود بر روی ماشینی با ظرافت سوزن و ضخامت سوزن معین نخی با ظرافت معینی بافته شود.

بر روی ماشین های جوراب بافی سوزنها به طور متفاوتی دچار آسیب می شوند. چنانچه قسمتی از سوزن مانند قلاب زبانه پایه و یا قسمت دیگر معیوب شود سوزن بایستی بلافاصله عوض شود. عمر یک سوزن بر روی ماشین های جوراب بافی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال به عواملی نظیر میزان عمر ماشین نوع بافت سوزن وی طرح موجود بر روی جوراب و کیفیت نخ بکار رفته. در برخی موارد هزینه سوزن های نو در صد قابل توجهی از کل هزینه ها را تشکیل می دهد. تحقیقی برروی ??? ماشین جوراب بافی در دو کارخانه که دارای ظرفیت ?? میلیون جوراب در سال را دارد در کشور کرواسی صورت گرفنه است که خلاصه ای از آن را در زیر ملاحظه می کنید. ماشین ها مذکور مجهز به سوزن های زبانه دار معمولی و دو سر زبانه دار بوده اند. برای تولید جوراب های زنانه ظریف از ماشین های اتوماتیک با گیج ?? با قطر ? اینچ ??? سوزن و سرعت ??? دور در دقیقه برای سیلندر استفاده شده است. نخ فیلامنتی تکسچره شده پلی آمیدی در اینحالت روی سوزنها بافته شد. برای تولید جوراب های معمولی از ماشین ها اتوماتیک یک سیلندره با گیج ?? ??? سوزن و قطر ?? میلیمتر برای تولید جوراب بچه گانه از پنبه و الاستان با سرعت حداکثر ??? دور در دقیقه استفاده می شود.

در طی ? هفته تحت نظر گرفتن ماشین های جوراب بافی در مجموع ??? مورد اسیب دیدگی سوزن گزارش گردید. از این مقدار اسیب دیدگی

حدود ?? ? شکستگی سر سوزن شامل زبانه و قلاب سوزن

حدود ?? ? ساییدگی و آسیب در ساق سوزن

حدود ?? ? در صد شکستگی پایه سوزن گزارش گردید.

مراحل صدور توسعه طرح :

1- تکمیل فرم درخواست توسعه طرح توسط شهرستان (متقاضی) و ارسال به مدیریت.

2- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت بررسی و اظهار نظر و بازدید کارشناسان (کارشناس تخصصی ) با هماهنگی روسای ادارات تخصصی.

3- دبیرخانه صدور مجوز پس از تائید ادارات تخصصی در کمسیون بررسی طرحها مطرح می نماید و در صورت عدم تایید کمسیون به شهرستان و متقاضی اعلام مینماید و در صورت تایید از ادارات ذیربط استعلام می نماید.

4- ارجاع به اداره تخصصی جهت بررسی طرح توسعه.

5- ارجاع به دبیرخانه صدور مجوز جهت صدور موافقت با توسعه طرح پس از تایید مدیر.

6- ارسال رونوشت به بخشهای و ادارات تخصصی و سازمانهای ذیربط.

گزارش مختصر بازدید از واحد ها تولیدی با خدماتی مرتبط با موضوع پروژه :

بازدید از محل تولید جوراب زنانه

بر اساس هماهنگی های بعمل آمده در بازدید از مرکز تولید جوراب زنانه به بررسی سیستم ها و دستگاهها و ماشین آلات موجود در محل پرداختیم و سیستم مدیریت و روش های تامین مواد اولیه را در کارخانه مورد ارزیابی قرار دادیم ،

جنبه های ابتکاری بودن و خلاقیت به کار رفته شده :

ابتکار و نوآوری در کلیه رشته ها می تواند عامل پیشرفت و توسعه قرار گیرد در بخش تولید نیز که بازار رقابتی بسیار شدیدی دارد استفاده از ایده های نو و نوآوری و خلاقیت می تواند به عامل موفقیت تبدیل شود ، طراحی های گرافیکی تبلیغاتی و استفاده از شیوه های نوین تولیدی از عوامل پیشرفت و توسعه اقتصادی در کشور های صاحب سبک در صنعت میباشد ، الگوبرداری از این روشها برای معرفی کالا و محصولات می تواند به عنوان یک ایده نو مورد استقیال قرار گیرد .

👇محصولات مشابه با پروژه کارآفرینی تولید جوراب زنانه (با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت)👇

پروژه کارآفرینی تولید خوراک دام و طیور (به ظرفیت تولید 15000 تن در سال ) پروژه کارآفرینی تولید غذای کودک (ظرفیت تولید 500 تن ) پروژه کارآفرینی تولید کارامل (به ظرفیت 800 تن در سال) پروژه کارآفرینی تولید حوله (با ظرفیت 120 تن در سال) پروژه کارآفرینی تولید پوشال کولر (با ظرفیت 690 تن در سال) پروژه کارآفرینی تولید فنر تخت اتومبیل (ظرفیت 1100 تن در سال) پروژه کارآفرینی تولید الکترود (با ظرفیت 2500 تن در سال) پروژه کارآفرینی تولید اکسید کروم (با ظرفیت 120 تن در سال) پروژه کارآفرینی تولید نشاسته از گندم (با ظرفیت 600 تن در سال )

👇محصولات تصادفی👇

زندگی نامه عبدالرزاق کاشانی سوالات اصول حسابداری 2(هنرستان) در کنکور کاردانی حسابداری 75الی 93 همراه پاسخنامه تستی سوالات مقاله ابزار و تجهیزات مورد نیاز در تعمیر آبگرمکن پاورپوینت فصل پنجم روانشناسی رشد کودکان (ازسه تا 7 سالگی) پاورپوینت عایق صوتی بررسی وظایف عمومی مربیان پروژه کارآفرینی طرح تأسیس آموزشگاه طراحی سنتی پرسشنامه مقیاس BAS/BIS کتاب انسان - فضا - طراحی كاربرد الكترونیك قدرت پاورپوینت مقاله شبکه مفاهیم اولیه پروتکل TCP/IP دانلود سازمان بین المللی کار 27 ص دانلود هوش هیجانی ابزاری نوین در مدیریت بازار 18 ص دانلود کارآفرینی پرورش قارچ 21 ص

👇کلمات کلیدی👇

پروژه کارافرینی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);طرح توجیهی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);کارآفرینی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);دانلود پروژه تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت);دانلود کارآفرینی تولید جوراب زنانه(با ظرفیت 1260000 جفت در سه شیفت)