طرز کار آسانسور | academy | 6766

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: طرز کار آسانسور | رده محصول: عمران | آیدی فایل: 6766 | برچسب های فایل: طرز کار آسانسور ;تحقیق طرز کار آسانسور ;مقاله طرز کار آسانسور در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده طرز کار آسانسور است و با وجود اين كه طرز کار آسانسور زنگ خطر را توي سر خودش طرز کار آسانسور مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد طرز کار آسانسور كه همسرش اشتباه مي كرده و طرز کار آسانسور اينكه حق با خود اوست، چند طرز کار آسانسور دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

طرز کار آسانسور

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: طرز کار آسانسور

طرز کار آسانسور

طرز کار آسانسور

اصول عملکرد: یک آسانسوربرقی با نیروی محرکه کششی دارای اتاقکی است که ازکابلهای فولادی آویزان است و این کابلها برروی قرقره محرک شیار دارحرکت می کنند.کابلهای فولادی از یک طرف به بالای اتاقک و از طرف دیگر به قاب وزنه تعادل متصل می شوند.وزنه تعادل ازمیزان بار روی موتور الکتریکی به اندازه اختلاف وزن موجود میان اتاقک همراه با بار و وزنه تعادل یا اصطکاک کم می کند.این اختلاف وزن را ((بار غیر متعادل))می نامند.وزنه تعادل معمولاً ۴۰ تا ۵۰ درصد وزن اتاقک به علاوه بار آن و اصطکاک وزن دارد. اصطکاک معمولاً ۲۰ درصد وزنه تعادل است.

انواع کابل کشی:

۱-کشش تک رشته ای: این شکل از کابل کشی معمولاً همراه با ماشینهای گیر بکسی به کارمی رود، اما از آن می توان برای ماشینهای بدون گیربکس با سرعتهای پایین تر ۱.۷۵ تا ۲.۵متر بر ثانیه نیز استفاده کرد.در این دو حالت معمولاً زاویه تماس کابل فولادی باقرقره محرک به ترتیب ۱۴۰ و ۱۸۰ است. قرقره محرک به ندرت از چنان قطری برخوردار است که در فاصله میانی مرکز اتاقک و وزنه تعادل قرار گیرد،به همین دلیل استفاده از قرقره انحراف ضرورت پیدا می کند.

۲-کشش دو رشته ای: چون استفاده از قرقره انحراف خطر لغزش کابل فولادی را در نتیجه کاهش سطح اصطکاک کابل با قرقره محرک افزایش می دهد ، می توان از قرقره دو رشته ای استفاده کرد.از این روش در آسانسورهای پر سرعت وسنگین بار استفاده می شود.

۳-کابل کشی ۲ به ۱ : از این روش گاهی به همراه ما شینهای گیربکسی در سرعتهای پایین تر اتاقک یعنی در حدود ۱.۷۵ تا ۳ متر بر ثانیه استفاده می شود.در این حالت سرعت اتاقک و وزنه تعادل نصف سرعت محیطی قرقره محرک است و این بار روی قرقره را به نصف کاهش می دهد وامکان استفاده از موتورهای پر سرعت را فراهم می سازد که نسبت به موتورهای کم سرعت ارزانتراند.

۴-کابل کشی ۳ به ۱: از این نوع کابل کشی برای آسانسورهای سنگین کالا در مواردی استفاده می شود که باید توان موتوروفشار روی یاتاقانها راکم کرد.

۵-کابلهای توازن: در ساختمانهای بلند بالاتر از ده طبقه،بار کابل فولادی که در حین حرکت اتاقک از آن به وزنه تعادل(و بر عکس)منتقل می شود مقدار قابل توجهی است و با رسیدن اتاقک به بالا، بار کابل سیمی به وزنه تعادل منتقل می گردد.برای توازن و کاهش این پدیده،به قسمت تحتانی اتاقک و وزنه تعادل، کابلهای توازن متصل می گردد.

👇محصولات مشابه با طرز کار آسانسور👇

پاورپوینت آسانسور آسانسور دو توقف فول کاربینی آسانسور برج میلاد بررسی آسانسور کارشناسی برق پاورپوینت آسانسور و پله برقی دانلود سیستم مکانیکی آسانسور 40 ص گزارش کاراموزی بررسی آسانسور نکاتی درباره ایمنی و استفاده از آسانسور گزارش کارآموزی بررسی سیستم مکانیکی آسانسور

👇محصولات تصادفی👇

مجتمع مسکونی با رویت مشعل های دوگانه سوز گزارش كارآموزی در راه آهن (تعمیرات و نگهداری) پروژه کارآفرینی تولید رادیاتورهای فولادی شوفاژ پاورپوینت نقد و بررسی معماری ویلا ساوا(اثر معمار معروف لوکوربوزیه) گزارش كارآموزی بررسی سیستم حسابداری در اداره آموزش و پرورش میانه گزارش کارآموزی کار با دستگاه Plc مقاله بررسی جرائم كامپیوتری و سیستمهای اطلاعاتی حسابداری مقاله بررسی صنعت ریخته گری (خاك) دانلود پژوهش ماوراء صوت (Ultrasound) مقاله در مورد وایمکس پروژه مالی دادرسی سازمان جهاد کشاورزی مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانمندسازی و ساماندهی سكونتگاهای غیررسمی پاورپوینت بحران آب 25 اسلاید دانلود تحقیق پژوهش استاتیك 20ص

👇کلمات کلیدی👇

طرز کار آسانسور ;تحقیق طرز کار آسانسور ;مقاله طرز کار آسانسور