گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه | academy | 8655

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه | رده محصول: حسابداری | آیدی فایل: 8655 | برچسب های فایل: گزارش کاراموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;کاراموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;کارورزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;دانلود گزارش کارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;حسابداری; دانشگاه آزاد اسلامی; واحد میانه در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه است و با وجود اين كه گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه زنگ خطر را توي سر خودش گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه كه همسرش اشتباه مي كرده و گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه اينكه حق با خود اوست، چند گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در 40 صفحه ورد قابل ویرایش

مقدمه

با توجه به رشد روزافزون جمعیت جامعه انسانی و فعالیتهای اقتصادی آن در سالهای اخیر نیاز به حسابداری در رشته‌های مربوط به آن را در جامعه‌ای امروزی به یك مسئله جدی مبدل ساخته است و صاحب‌نظران را برآن داشته كه در مورد توسعه و گسترش این حرفه بااهمیت فكر اساسی نمود و تلاش پرثمری را در این مورد ارائه نمایند هدف ما از این كارآموزی یادگیری حرفه حسابداری به صورت علمی و آشنایی دانشجویان با طرز روابط و رفتار قوانین سازمان‌ها و مؤسسات می‌باشد. و تا به هنگام ورود دانشجویان به بازار كار بتوانند با اعتماد به نفس كافی عمل نمایند

فصل اول

آشنایی كلی با مكان كارآموزی

تاریخچه سازمان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در تیرماه سال 1372 با سعی و تلاش فراوان مسئولات شهر شروع بكار نمود فعالیت آموزشی این واحد عملاٌ از مهر ماه 1373 با پذیرش 175 نفر دانشجو در رشته تحصیلی زراعت و اصلاح نباتات و 52 نفر در رشته كاردانی كامپیوتر آغاز گردید.

فعالیتهای ساختمانی این دانشگاه در سال 1375 شروع و با فضای به وسعت 7200 متر مربع در مهرماه 1377 مورد بهره‌برداری قرار گرفت زمان اندكی نگذشت كه این واحد با پیگیری‌های مستمر رئیس سابق واحد آقای دكتر رجایی با تلاشهای شبانه‌روزی خود بال و پر گسترده و با 13 رشته و با فضای آموزشی بیش از 7760 متر مربع و بالغ بر 36 نفر عضو هیئت علمی تمام وقت خدمات علمی و فرهنگی خود را ارائه نمود.

در حال حاضر این واحد دانشگاهی با دارا بودن دو سایت مجهز به شبكه كامپیوتری و با ازمایشگاههای مجهز 13 رشته دایر و 7 رشته در حال تأمین و بیش از 1500 نفر دانشجوی خواهر و برادر به یكی از واحدهای دانشگاهی مطرح تبدیل شده است.

هدف و وظایف اساسی دانشگاه

هــدف

پرورش استعدادها و انتقال و پیشبرد دانش از طریق آموزش و پژوهش علمی و ترویج و توسعه علوم به منظور تأمین و تجهیز نیروی انسانی متعهد و متخصص جهت رفع نیازهای مشروع جامعه.

وظایف اساسی دانشگاه

- بالابردن سطح اطلاعات علمی مردم در زمینه‌های مختلف.

- گسترش مرزهای دانش از طریق تبادل‌نظر با مراكز و منابع علمی داخلی، خارجی و بین‌المللی.

- تعمیم و توسعه آموزش علمی در اجرای بند 3 اصل سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

- تربیت دانش‌آموختگان و متخصصان متعهد خدمت به جمهوری اسلامی.

- تأمین خودكفایی در علوم و فنون صنعت و كشاورزی و بهداشت و درمان و سایر رشته‌ها.

- تربیت نیروی انسانی آگاه و معتبر از میان مردم كلیه مناطق كشور بویژه مردم مناطق محروم به منظور جذب خدمت در آن مناطق در جهت رفع محرومیتهای موجود.

- انجام پژوهشهای علمی در زمینه‌های مختلف علوم و فنون.

- كاستن از تعهدات در زمینه آموزش عالی و پژوهش‌های علمی.

- جلب هرچه بیشتر مشاركت و همكاری و همیاری مردم در زمینه آموزش عالی و تربیت متخصص و محقق.

- اعمال و اجرای سیاست عدم مركزیت در آموزش عالی و پژوهش.

- فراهم ساختن زمینه حداكثر بهره‌وری از علما و فقها و استادان دانشگاهها و سایر متخصصان و كارشناسان در امور آموزشی و پژوهشی در سرتاسر كشور.

- ترجمه و تألیف كتب و نشریات در زمینه‌های مختلف اسلامی، ادبی، علمی و فنی.

- ارائه خدمات علمی و پژوهشی به بخش‌های مختلف اعم از دولتی و خصوصی.

خدمات دانشگاه آزاد میانه

دانشگاه آزاد اسلامی فرآیند تولید نداشته و فعالیتش بصورت خدماتی می‌باشد. به اینصورت كه پس از امتحان كنكور دیپلمه‌های رشته‌های مختلف پس از پذیرفته‌ شدن در رشته‌های موجود در دانشگاه ثبت نام نموده و بعد از تحصیل در مقطع كاردانی (حدود دو سال) و كارشناسی (چهارسال) در این دانشگاه فوق دیپلم یا كارشناس شناخته شده و بعنوان متخصص می‌تواند در جامعه به فعالیت مشغول شوند بیش از ده رشته پذیرش دانشجو دارد.

نوع خدمات و شرح مختصری از فرآیند خدماتی

الف- خدمات آموزشی: تعداد رشته‌های موجود در مقطع تحصیلی.

1- حسابداری (كاردانی – پیوسته و ناپیوسته)

2- كامپیوتر (كاردانی – پیوسته و ناپیوسته)

3- كشاورزی (كارشناسی)

4- اقتصاد كشاورزی (كارشناسی)

5- اقتصاد صنعتی (كارشناسی)

6- اقتصاد بازرگانی (كارشناسی)

7- ادبیات (كاردانی)

8- دینی و عربی (كاردانی)

9- معماری(كاردانی)

10- تكنولوژی و تولیدات گیاهی (كاردانی)

11- الكترونیك (كاردانی)

- تأمین كانون فارغ‌التحصیلان و دفتر فرصتهای شغلی.

- جذب یا استخدام استادان متعهد و متخص و اعطای بورسیه برای دوره‌های تحصیلی.

- استفاده از طرح سربازی مشمولان متخصص.

- توفیق چشمگیر فارغ‌التحصیلان در دوره‌های تحصیلی و احراز مشاغل در بخشهای مختلف اقتصادی جامعه.

- اجرای متمركز ثبت نام – انتخاب واحد و حذف و اضافه – صدور تیم‌های دانشجویی با استفاده از طرح توسعه شبكه كامپیوتری.

ب – امور دانشجویی

1- ارائه غذای گرم برای بیش از 600 نفر دانشجویان یا اساتید یا پرسنل.

2- تأمین هشت باب ساختمان خوابگاه خواهران و سه باب برای برادران.

3- تأمین تمامی وسایل رفاهی موردنیاز دانشجویان ساكن در خوابگاه.

4- دایر نمودن بوفه در محوطه دانشگاه.

5- فراهم نمودن كارتهای نیم‌بها جهت استفاده از استخر و ...

6- اجاره دادن سلف سرویس و شركت‌ تعاونی دانشجویان.

ج – تربیت بدنی.

1- برگزاری مسابقات كشتی دانشگاه ازاد اسلامی سراسر كشور.

2- برگزاری مسابقات تنیس روی میز منطقه.

3- برگزاری مسابقات والیبال و فوتبال داخل سالن.

د- امور مالی.

1- وصول چك دانشجویان.

2- وام اعطائی به دانشجویان.

3- و غیره.

دریافتها

دریافتهای نقد و یا مستقیم و دریافتهای غیرنقدی یا غیرمستقیم یا همان چك كه این خود به دو قسمت تقسیم می‌گردد. وصول چك و برگشت چك، دریافتها: هر شركت و یا مؤسسه‌ای یك نوع درآمدهایی دارند كه دانشگاه آزاد نیز درآمدهایش با توجه به شهریه تأمین می‌شود به این ترتیب كه: وقتی كه دانشجویی برای ثبت نام مراجعه می‌كند و تمام مراحل ثبت نام را انجام می‌دهد در قسمت آخر به امور مالی دانشگاه یعنی اپراتور حسابداری دانشگاه مراجعه می‌كند تا شهریه خود را واریز نماید دانشگاه آزاد میانه برای شهریه دانشجویان در سال 81 قانون جدیدی برای دانشجویان خود در نظر گرفت كه دانشجویان با توجه به آن قانون شهر خود را پرداخت نمایند.

اول: دانشجویان ترم اول باید شهریه خود را به طور مستقیم یا نقدی پرداخت نمایند دوم: دانشجویان ترم دوم و بالاتر می‌توانند نصف شهریه خود را به طور مستقیم یعنی نقد و بقیه را بطور غیرمستقیم یعنی در دو عدد چك بپردازند البته باید متذكر شویم كه دانشجویان می‌توانند از صندوق رفاه دانشجویان وامی را از دانشگاه برای تأمین شهریه خود بردارنند همچنین می‌توانند برای كمتر كردن و كاهش دادن هزینه شهریه از ریاست دانشگاه تخفیف بگیرند وقتی كه دانشجویان برای پرداخت شهریه به اپراتور حسابداری مراجعه می‌كنند اپراتور حسابداری با توجه به ترم اول و دوم یا ترمهای بالاتر آنها را ثبت‌نام می‌كند اپراتور حسابداری ضمن ثبت نام باید توجه داشته باشد به چك‌ها و فیشهای كه در اختیار دارد دانشجویان را ثبت نام می‌كند باید حتماً شماره فیش، تاریخ و همچنین شماره تاریخ چك‌ها باید حتماً ثبت شود اپراتور حسابداری وقتی دانشجویان را ثبت‌نام كرد برگ انتخاب واحد آنها را Print می‌كند كه این قسمت با توجه به برنامه‌های آموزش و مالی انجام می‌گیرد كه این Print در سه نسخه می‌باشد كه نسخه اول را اپراتور حسابداری برمی‌دارد و نسخه دوم را به آموزش و نسخه سوم در اختیار خود دانشجو قرار می‌گیرد البته باید متذكر شویم كه اپراتور حسابداری حتماً باید هر سه برگ را امضاء كند. اپراتور حسابداری هر روز در آخر وقت اداری تمامی Printهای دانشجویان را در اختیار امور مالی قرار می‌دهد در قسمت امور مالی تنظیم‌كننده اسناد شهریه آنها را با توجه به رشته و فیش‌هایشان جدا می‌كند و سند موردنظر یعنی سند شهریه را می‌زند كه در ثبت‌نام، ثبت سند فوق را می‌زند كه بصورت زیر می‌باشد. سپس بانك و اسناد دریافتنی را بدهكار و شهریه كاردانی و كارشناسی را بتانكار می‌كند در ضمن ثبت سند فوق زمانی است كه بدهكار یا بستانكار و یا تخفیف و غیره را دانشجو نداشته باشد وقتی كه سند زده شده توسط تنظیم‌كننده اسناد شهریه امضاء شده و همراه با چك‌ها و فیش‌ها و Printها به رسیدگی كننده تحویل داده می‌شود رسیدگی كننده بعد از اینكه اسناد شهریه را با توجه به چك‌ها و فیش‌هایشان بررسی نموده چك‌ها را برداشته و اسناد شهریه را به مدیر مالی ارائه می‌دهد البته رسیدگی‌كننده بعد از امضاء و مهر به شخص مدیر مالی می‌دهد و بعد از امضاء و بررسی مدیر مالی به معاونت مالی دانشگاه تحویل داده می‌شود و زمانی كه سند به قسمت امور مالی تحویل داده می‌شود البته با امضاء و تائید رئیس دانشگاه، این اسناد توسط مسئول بایگانی می‌شود و دفتر روزنامه و كل و بانك نیز از روی آن نوشته می‌شود.

بررسی شرح وظایف رشته كارآموز

وظایفی كه در دانشگاه آزاد میانه در قسمت حسابداری به عهده اینجانب بود به قرار زیر می‌باشد.

1- بایگانی

2- نوشتن دفتر روزنامه و كل

3- مغایرت

1- اولین وظیفه‌ای كه در قسمت حسابداری به عهده اینجانب بود بایگانی كردن اسنادی بود كه توسط تنظیم‌كننده اسناد زده می‌شد و بعد از اینكه سندها امضاء شده و رسیدگی لازم انجام شد به قسمت بایگانی داده می‌شد كه اسناد موردنظر را طبق شماره سند و تاریخ آنها در زونكن گذاشته و بایگانی می‌كردم.

2- دومین وظیفه من نوشتن دفتر روزنامه و كل بود كه وقتی اسناد بایگانی می‌شد آنها را به ترتیب شماره سند وارد دفتر روزنامه می‌كردم و بعد از روی دفتر روزنامه به دفتر كل منتقل می‌كردم. دفتر روزنامه دفتری است كه در اول سال مالی با مهر و امضای دارایی و اداره ثبت اسناد پلمپ شده و دارای ارزش قانونی می‌باشد در دفتر روزنامه نباید تا حدالامكان قلم‌خوردگی باشد و لاك زدن هر چیزی كه موجب پاك شدن ارقام می‌شود در این دفتر غیرقانونی است. در مورد اشتباهی كه ممكن است رخ دهد. باید با زدن قلم قرمز روی عدد یا نوشتن صحیح آن در بالای سطر اشتباه را برطرف كرد.

3- سومین وظیفه‌ای كه بعد از وظایف بالا به عهده اینجانب گذاشته شد وارد كردن مبلغ فیشها و چك‌ها بود كه فیشها در قسمت دریافتها براساس شماره حساب، شماره سریال و تاریخ‌شان و چك‌ها را نیز در قسمت پرداختها براساس شماره حساب و شماره چك‌ وارد می‌كردیم.

باید متذكر شویم كه حتماٌ نام اشخاص در هر دو قسمت پرداختی و دریافتی درج شود.

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه طبق مقررات و آیین‌نامه در هر ماه در قسمت حسابداری وظیفه دارد تا یك صورت مغایرت بانكی از سه حساب بانكی دانشگاه تنظیم و تهیه نماید.

اما چون دانشگاه میانه با سه بانك ملی مركزی و بانك ملی شعبه امام و بانك كشاورزی حساب دارد هر ماه برای هر كی از این حسابها صورت مغایرت تهیه و تنظیم می‌كند در اول یك صورت حساب از بانك توسط حسابداری دریافت می‌شود و سپس صورتحساب دریافتی توسط یكی از حسابداران دانشگاه با صورتحساب دانشگاه مطابقت داده و هر گونه اشتباه یا كسری ثبت را به معاون حسابداری اطلاع می‌دهد. تا برای رفع آن اقدامات لازم انجام بگیرد و یك نكته مهم این است كه در دانشگاه میانه چنانكه گفته شد هر ماه یك صورت مغایرت تهیه و هر كدام از آنها را بعد از بررسی كامل به قسمت بایگانی اسناد و مدارك حسابداری فرستاده می‌شود.

امور در دست اقدام دانشگاه آزاد اسلامی – واحد میانه

- ایجاد یك باب ساختمان چهار طبقه به مساحت 2292 متر مربع جهت خوابگاه خواهران.

- آماده سازی قسمت ورودی دانشگاه، ایجاد فضای سبز و همچنین محوطه سازی سایت اصلی دانشگاه.

- گسترش ساختمانهای جدید برای دانشجویان.

- استخدام كارمندان جدید برای جلوگیری از كمبود نیروی كاری

- مجهز كردن كتابخانه برای استفاده هرچه بیشتر دانشجویان از منابع.

- افزایش ظرفیت سلف سرویس فعلی دانشگاه.

- خرید زمین‌های زراعی برای دانشجویان رشته زراعت.

برنامه‌های آینده دانشگاه آزاد

- تلاش برای جذب استادان مجرب برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی میانه، از شهرها و استانها برای كلیه رشته‌ها.

- تلاش و كوشش برای آوردن كارشناسی برای رشته‌های كاردانی به گفته رئیس دانشگاهی قبلی.

- آوردن رشته‌های فنی و مهندسی جدید به دانشگاه.

- گسترش هرچه بیشتر ساختمان و ایجاد خوابگاه برای دانشجویان.

- محوطه‌سازی اطراف ساختمان آموزشی دانشگاه.

- تلاش برای تأسیس گلخانه با اهداف پژوهشی و اقتصادی.

- تأسیس ایستگاه هواشناسی درجه سه با اهداف پژوهشی و آموزشی دانشگاه.

شرح وظایف رشته كارآموزی

همانطوری كه قبلاً ذكر شد حسابداری یكی از مهمترین بخشهای این مؤسسه می‌باشد كه هدف آن سامان دادن به امور مالی و اداری و جلوگیری از سوء‌استفاده‌های اشخاص می‌باشد مهمترین وظایف این بخش دادن اطلاعات مفید برای مقامات بالا و خدمت بیشتر به قشر دانشجویان می‌باشد این رشته نیاز مبرم به كارشناسی حسابداری دارد كه تحت نظارت سازمان مركزی می‌باشد تا به نحوه احسن این بخش فعالیت نماید من در آغاز با رضایت مسئولین محترم قسمت امور مالی كارآموزی خود را در قسمت امور مالی یا همان قسمت حسابداری كه مرتبط با رشته تخصصی خودم بود آغاز كردم كارآموزی به علت اینكه دو واحد عملی می‌باشد پس باید حضور متسمر و فعال در مكان كارآموزی داشته باشم مدت كارآموزی در حدود دویست و چهل ساعت در حدود چهل روز می‌باشد من از اولین روزی كه كارآموزی خودم را در دانشگاه آزاد اسلامی – واحد میانه آغاز كرده‌ام از ساعت هفت و سی دقیقه صبح تا ساعت چهارده و سی دقیقه مشغول بكار می‌باشم چون یكی از عوامل مؤثر در دوره كارآموزی حضور به موقع در محل كارآموزی و رعایت نظم و ترتیب و همكاری با كاركنان این قسمت می‌باشد، چون زمانی كه كارآموزی من در این دانشگاه آغاز شد زمانی بود كه ثبت نام شروع شد به همین دلیل من اولین كار و فعالیت خود را با جدا كردن چك‌های مربوط به دانشجویان آغاز كردم بطوری كه چك‌های ارائه شده از طرف دانشجویان را از هم جدا كرده و نام و نام خانوادگی آنها را در پشت چكها یادداشت می‌كردم كه طبق قانون دانشگاه امسال هر یك از دانشجویان فقط می‌توانستند برای ثبت نام از دو فقره چك استفاده كنند از فعالیتهای دیگر من در دوره كارآموزی مرتب كردن اسناد و مدارك همراه ضمیمه می‌باشد نحوه ایجاد سند در قسمت امور مالی به این ترتیب است كه هزینه‌هایی كه برای اداره مصرف می‌شوند هزینه‌هایی هستند كه برای اداره وسایل موردنیاز خریداری می‌شوند مثل: كامپیوتر، لوازم التحریر و غیره: برای تهیه كردن وسایل موردنیاز دانشگاه ابتدا باید درخواست كننده كالا فرم و یا برگ درخواست كالا را پر كند بعد از اینكه فرم را پر كردند فرم موردنظر را اول درخواست‌كننده كالا و دوم مدیر قسمت موردنظر و معاون اداری و مالی امضاء می‌كند برگه را به انبار تحویل می‌دهند اگر كالای موردنظر در انبار وجود داشت انباردار كالا را به درخواست كننده كالا تحول می‌دهد و اما اگر وجود نداشت برگه درخواست كالا را ضمن امضاء ریاست واحد به تنخواه‌گردان می‌دهند تنخواه‌گردان ضمن استعلام كردن كالا ما آنرا در صورت وجود به پایین‌ترین قیمت خریداری شده برگه رسید كالا را به انبار داده و به امور مالی تحویل می‌دهد تنخواه‌گردان اگر از دانشگاه پیش‌پرداخت گرفته بود بقیه هزینه را می‌گیرد ولی اگر پیش‌پرداخت نگرفته بود فاكتورهای خریداری لیستی تهیه كرده و به معاون اداری و مالی تحویل می‌دهد معاون اداری و مالی طبق فاكتورهای موردنظر چك صادر می‌كند و همراه دستور پرداخت به قسمت امور مالی فرستاده می‌شود تا توسط تنظیم‌كننده اسناد هزینه سند زده می‌شود وقتی كه سند زده شد و توسط تنظیم‌كننده امضاء شد خص رسیدگی كننده و سپس مدیر مالی و بعد معاون اداری و مالی تحویل داده می‌شود تا معاون اداری و مالی می‌فرستد و ایشان سند را به قسمت امور مالی می‌فرستند تا ضمن بایگانی، دفاتر روزنامه و كل و بانك نیز نوشته شود بعد از فرستاده شدن سند به قسمت امور مالی كارآموزان یا شخص كه مسئول بایگانی می‌باشد سند ما را به همراه ضمیمه‌ای كه باید به سند پیوست شود پیوست داده شده و در مكان‌های مخصوص بایگانی قرار می‌گیرد تا هر موقع كه ایجاد شكل شد با برداشتن آن شكل از بین برود.

👇محصولات مشابه با گزارش كارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه👇

گزارش كارآموزی کامپیوتر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضاء گزارش کاراموزی بررسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر بخش امور پژوهشی گزارش كارآموزی در دانشگاه آزاد اسلامی ابركوه بررسی میزان رضایت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان از اساتید دانشگاه گزارش كارآموزی بازدید از قطعات پژو GLX در مجتمع كارگاهی دانشگاه آزاد اسلامی نمونه سوالات ریاضی 1 - دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران گزارش كارآموزی بررسی سیستم حسابداری در اداره آموزش و پرورش میانه گزارش کاراموزی بررسی دانشگاه آزاد اسلامی گزارش كارآموزی واحد تولیدی،پرورش و تكثیر گلهای فصلی(گلهای فضلی آزاد)

👇محصولات تصادفی👇

کتاب راهنمای اتصالات فولادی هادی های متداول در خطوط انتقال برق قدرت پژوهش بررسی عوامل موثربر پرخاشگری جوانان و نوجوانان و چگونگی مدیریت این رفتار از منظر آموزه های دینی مقاله درمورد خبر در اصول روابط عمومی دیوان بین‎ المللی دادگستری کتاب تاریخ تمدن جلد دوم کتاب تکنیک های مدل سازی (Modeling Techniques) فرم كوتاه پرسشنامه طرح‎واره ها‎ی یانگ (YSQ-SF) مقاله ای در مورد Networking Basics (لاتین كامل) جزوه حقوق تجارت ذخیره و بازیابی طراحی سایت سفارش محصول دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق امکان سنجی تحقق دانلود تحقیق تهیه و كاربرد مواد افزودنی در روغنهای روان كننده دانلود خدمات اجتماعی 21 ص

👇کلمات کلیدی👇

گزارش کاراموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;کاراموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;کارورزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;دانلود گزارش کارآموزی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه;حسابداری; دانشگاه آزاد اسلامی; واحد میانه