گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) | academy | 8656

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) | رده محصول: عمران | آیدی فایل: 8656 | برچسب های فایل: گزارش کاراموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);کاراموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);کارورزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);دانلود گزارش کارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);ساختمان 15 واحدی;شركت ساختمانی; عمار گنبد در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) است و با وجود اين كه گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) زنگ خطر را توي سر خودش گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) كه همسرش اشتباه مي كرده و گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) اينكه حق با خود اوست، چند گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد)

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد)

گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد) در 20 صفحه ورد قابل ویرایش

فهرست مطالب

عنوان صفحه

مشخصات فنی عمومی ساختمان 1

تاسیسات 3

سقت كاری و نازك كاری 5

كلیاتی در مورد عایقكاری رطوبتی 6

مراحل مختلف اجرای عایق كاری 7

آماده كردن سطح كار 9

اندود داخلی با ملات گچ و خاك و گچ كشته پرداختنی 9

كف سازی بر روی زمین 10

كف سازی بر روی طبقات 10

كف سازی سرویس ها در طبقات 10

كاشی كاری 11

پوشش كف با موزاییك 11

پوشش كف با سرامیك در سرویس ها 12

نماسازی 13

استانداردهای در و پنجره فلزی 15

تاسیسات :

یکی از مهمترین قسمتهای هر ساختمان که مطابق نیازهای افراد طراحی می شود مطابق با محاسبات طراح و نیازمصرف کننده تعداد قطر لوله ها مشخص می شود .

سیستم گرمایش این ساختمان شوفاژ بوده و برای لوله های شوفاژ لوله هایی از جنس آهن استفاده می شود و برای لوله های آبرسانی از لوله های پلاستیکی استفاده شد .

سیستم فاضلاب این پروژه از سبتیک استفاده شده ، طول سبتیک 24 متر و عرض آن 6 متر می باشد . به ارتفاع 85/2 متر سطح کاملا مسطح . ارتفاع گودال حفر شده بوسیله دوربین نقشه برداری که در یک سطح صاف دوربین تراز کرده سپس شاخص را در گودال قرار داده اختلاف سطح را محاسبه می کنیم . سپس دیواره آنرا به منظور جلوگیری از ریزش خاک 7 ردیف بلوک چینی و سپس به ارتفاع 10 سانتی متر داخل گودال را مخلوط سنگریزه می ریزند تا برای پوشش مگر آماده شود . ( ضخامت مگر 5 سانتی متر می باشد . بعد از اجرای سبتیک را به 3 قسمت تقسیم نموده .

قسمت اول تمامی آب و فاضلاب به سیستم منتقل شده بعد از آن وارد قسمت دوم شده که در آنجا ذرات جامد ته نشین و در قسمت سوم آب موجود وارد چاه جذبی تعبیه شده می گردد این سیستم بخاطر اینکه وزن زیادی از یک سیال را تحمل می کند آرماور گذاری شده تمامی لوله های تاسیساتی اعم از فاضلاب و غیره از داخل داکت عبور داده و لوله فاضلاب با شیب مناسب وارد سبتیک می شود .

تاسیسات مکانیکی شامل :

1- لوله کشی آب سرد و گرم

2- لوله های شوفاژ یا تهویه مطبوع

3- شبکه فاضلاب و آب باران و نحوه اتصالات

4- مسیر و مشخصات کانال های تهویه یا کولر

5- شبکه لوله کشی موتور خانه

6- مسیر و مشخصات سیم کشسی برق – تلفن – آنتن و...

7- سیم کشی موتورخانه و تعیین مشخصات تابلوهای برق و محل نصب آنها .

سفت کاری:

اصولا به اجرای اسکلت بندی ساختمان مربوط می شود که شامل پی سازی ، دیوار چینی ، عایق کاری ، اسکلت بندی و ستون ، تیرریزی و اجرای سقف شیب بندی و...

نازک کاری:

شامل کارهایی از قبیل اندودها ، سفید کاری ، کاشی کاری ، سنگ نما ، فرش کف، موزاییک و نقاشی و در و پنجره ، شیشه ، لوله کشی نصب ادوات برقی و مکانیکی و...

کلیات در مورد عایق کاری رطوبتی :

1- سطح زیر عایق کاری باید صاف وتمیز باشد بنابراین زیر عایق را با ضخامت حداقل 2 سانتی متر با یک قشر ملات ماسه سیمان بصورت لیسه ای اندود می نماییم . عایق کاری بام بجای اندود ماسه سیمان از یک یا چند لایه آسفالت نرم به ضخامت 2 سانتی متر استفاده می نماییم.

2- عایق کاری بر روی سطوح مرطوب نم دار مجاز نیست .

3- هنگام بارندگی نباید عایق کاری کرد .

4- بکار بردن میخ برای نصب ورق ها ممنوع می باشد .

اندود عبارت است از روکشی بر روی دویار های داخلی وخارجی و همچنین زیر سقف ها بوسیله ملات کشیده می شود که به دلایل زیر انجام می گیرد .

الف: تسطیح ناهمواری دیوار و زیر سقف

ب: آماده کردن سطوح برای نقاشی

پ: جلوگیری از اسکان حشرات در دیوار و سقف

ت: محافظت از دیوار در برابر نفوذ رطوبت و سایر عوامل که موجب فرسودگی دیوار می شوند .

حالت خمیری ملات تاثیر زیادی در سهولت کار برده وبراحتی اندود کاری دارد بطوری که ملات در کمچه و ماله گیر کرده به راحتی روی کار پخش می شود .

عایق كاری :

-در محل هایی كه عایق كاری در بیش از یك لایه انجام می گیرد لایه های متوالی بایستی عمود قرار بگیرد .

- ورق های عایق بایستی حداقل به اندازه 10 سانتی متر با یكدیگر همپوشانی داشته و با قیر كاملا بچسبد.

-عایق كاری روی دیوار در پایین تر از سطح زمین ( دیوار با خاك در تماس باشد )

عایق كاری با قیر و گونی :

1- در دمای كمتر از 4 درجه سانتی گراد انجام نگیرد .

2- به قیر بیش از 177 درجه سانتی گراد حرارت نبیند چون خواص قیر كاهش می یابد

3- قیر تا هنگامی كه گرم استفاده شود .

عایق روی كرسی چینی ( پی ):

پس از انجام كرسی چینی و همچنین لبه های قائم را به ارتفاع حداقل 20 سانتی متر اندود ماسه سیمان لیسه ای كشیده سپس قیرگونی می شود . در جاهایی كه روی قیر و گونی آجرچینی صورت می گیرد اندود ماسه سیمان لیسه ای روی قیرگونی كشیده شود .

مراحل اجرای عایق بام :

1- پس از اجرای سقف با استفاده از بتن سبك پشت بام شیب بندی می شود كه 1 تا 3 درصد به سمت ناودان ها می باشد .

پوشش کف با پاراکت در اتاق ها

ابعاد پاراکت 4×30×30 سانتی متر و نوع دیگر به طول 12 تا 5/16 سانتی متر و عرض 2 تا 5/2 سانتی و ضخامت 8 میلیمتر است این لایه ها را بوسیله چسب با فشار به یکدیگر می چسبانند . در زیرسازی کف اتاق ها در پاکت از عایق کاری استفاده می شود . پوشش کف در این ساختمان از سرامیک بوده که مراحل ان مانند پوشش کف در موزاییک است با این تفاوت که بندها را در سرامیک با دوغاب پر می کنند .

نماسازی

ملات مورد استفاده در نماسازی باید دارای استحکام زیادی باشد و پیوستگی و یکپارچگی اجزای متشکله تعیین شود . تمام خطوط قائم ها باید شاقولی و یکنواخت باشد لنگهایی که برای در پوش دیوار و قرنیز روی دیوار با قسمت بیرونی کف پنجره و قطایر آن ها باید نبت به سطح دیوار دارای پیش آمدگی بوده وشیاری به فاصله 2 سانتی متر از لبه زیرین سنگ بعنوان آبچکان در ان ایجاد شود و سنگهای نما باید در محل خود طوری نصب شوند که فاصله خالی مابین پلاکهای سنگ و بنای پشت آن از 2 سانتی متر کمتر نشود و فضای خالی یاد شده با دوغاب سیمان پر می شود.

سنگهای استفاده شده در نما بدون ترک بود و مقاومت در برابر یخبندان را داشته باشد .

نصب سنگهای پلان به دو روش صورت می گیرد .

1- استفاده از قلابهای فلزی (scope)

2- استفاده از مفتولهای فلزی که در داخل سنگ پلاک شیارهایی را ایجاد می کنند سپس داخل آن مفتولهای گالوانیزه قرار می دهند . که این مفتولها مابین سنگ و دیوار در داخل ملات محکم می شود . در نماسازی این ساختمان از سنگهای تراورتن استفاده شده به این ترتیب که بعد از سفت کاری و شیار بر روی آن ملات به ضخامت 3 سانتی متر بر روی سفت کاری پهن می کنیم و سنگ تراورتن را به روی ملات قرار میدهیم در آخر دوغاب را پشت سنگها می ریزیم .

👇محصولات مشابه با گزارش كارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد)👇

گزارش كارآموزی ساختمانی 110 واحدی گزارش كارآموزی احداث مجتمع ساختمان 20 واحدی گزارش کار آموزی - شركت ساختمانی نیكامهر گزارش کارآموزی تخریب و اجرای ساختمان در کارگاه ساختمانی گزارش کاراموزی دفتر شركت ساختمانی ابهر رود معماری گزارش کاراموزی شركت راه ساختمانی،تحكیم سازه ابهر پلان ساختمانی یک واحدی 4 طبقه با متراژ کم گزارش كارآموزی در شركت مترآب گزارش كارآموزی در شركت كامپیوتری

👇محصولات تصادفی👇

طراحی آشپزخانه مدرن مقاله قالی های كتیبه دار موزه فرش ایران پروپوزال با عنوان برآورد شتاب طبقات جهت طراحی اجزای غیر سازه ای در قاب های خمشی فولادی پاورپوینت مبانی رفتار فرد (فصل سوم کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی رابینز ترجمه پارسائیان و اعرابی) دانلود اقدام پژوهی با چه راهکارهایی و چگونه توانستم اختلال در املا نویسی تینا را درمان کنم مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع رضایت زناشویی پروژه کارآفرینی تولید خمیر فلاف پاورپوینت تجارت الکترونیکی در اینترنت پرسشنامه استاندارد الگوهای ارتباطی زوجین (کریستنسن و سالاوی، ۱۹۸۴) رجوع همزاد بررسی تاریخچه توابع حقیقی مثبت و اهمیت آن در نظریه كنترل پاورپوینت انواع شوك و اقدامات پرستاری آن بررسی تأثیر آموزش مهارت های زندگی در سلامت روان افراد دانلود کارآفرینی طراحی سردخانه عمومی شهر طبس 18 ص دانلود بنتونیت 183 ص

👇کلمات کلیدی👇

گزارش کاراموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);کاراموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);کارورزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);دانلود گزارش کارآموزی ساختمان 15 واحدی(شركت ساختمانی عمار گنبد);ساختمان 15 واحدی;شركت ساختمانی; عمار گنبد