مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) | academy | 9256

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. نام محصول دانلود: مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) | رده محصول: علوم انسانی | آیدی فایل: 9256 | برچسب های فایل: تحقیق بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);فایل بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);دانلود تحقیق بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);طرح كسب و كار در هنگام پرداخت از هر کدام از درگاه های بانک توجه داشته باشید از همه کارت های عضو شتاب پرداخت میسر است و محدودیتی وجود ندارد.

بسيار نازك و بدن نما پوشيده مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) است و با وجود اين كه مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) زنگ خطر را توي سر خودش مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) مي شنود، همچنان اصرار مي ورزد مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) كه همسرش اشتباه مي كرده و مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) اينكه حق با خود اوست، چند مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار) دقيقه طول نمي كشد كه زنگ

مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار)

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار)

مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار) در 14 صفحه ورد قابل ویرایش

فهرست مطالب

1ـ عنوان طرح

2ـ اجزای طرح

1-2- مأموریت طرح كسب و كار

2-2- فهرست محتوا

3-2- مشخصات مجریان طرح و همكاران

4-2- اهداف كلی چشم انداز و اهداف

5-2- محصول یا خدمات

6-2- محل

7-2- مسائل امنیتی

8-2- ارزشهای بنیادی

3ـ توصیف فرصت

4ـ توصیف ایده

5ـ تعریف و توصیف كسب و كار

6ـ تحلیل و استراتژی بازار

7ـ تحلیل مالی

1-7- هزینه ها

2-7- امور مالی

3-7- صورتحساب درآمد در یك ماه

4-7- صورتحساب دستمزد

5-7- صورتحساب هزینه ها

6-7- برآورد تجهیزات

7-7- صورتحساب سود و زیان

8ـ اسناد و مدارك

9ـ بازار یابی

1-9- روشهای تبلیغ

1ـ عنوان طرح

بانك اطلاعات جامع مراسم ....

نام موسسین: ....

تاریخ تأسیس : 27/7/85

شماره ثبت : 22222

2- اجزای طرح

1ـ2ـ مأموریت طرح كسب و كار:

راه اندازی یك شركت خدماتی

تأمین درآمد و استقلال اقتصادی

خدمت به جامعه

صرفه جویی در وقت و هزینه

قدرت انتخاب بیشتر

2ـ2ـ فهرست محتوا :

1ـ لیست تالارهای موجود در شهر

2ـ لیست عكاسان و فیلم برداران مختلف در سطح شهر

3ـ موسیقی

4ـ لیست سالن های تهیه غذا و یا آشپزخانه ها با توضیح منوی آنها و قیمت ها و...

5ـ اسامی سالن های آرایش زنانه و مردانه

6ـ مكانهایی كه ماشین عروس، دسته گل و تاج گل درست می‌كنند (مثل گل فروشی‌ها)

7ـ اسامی مزون های لباس (شب، نامزدی، عروسی و ...)

8ـ چیدن سفره عقد ـ نامزدی ـ تزئینات

9ـ آژانسهای اتومومبیل جهت كرایه ماشین و...

10ـ اسامی شیرینی فروشی ها و میوه فروشی ها (برای تهیه كیك وشیرینی و میوه)

11ـ اسامی مكانهایی كه ظروف و لوازم لازم برای برگزاری مراسم (میز، صندلی و...) را اجاره می دهند

12ـ لیست تمامی مساجد موجود در سطح شهر

3ـ2ـ مشخصات مجریان طرح و همكاران

عنوان سمت

تاریخ تولد

سابقه كاری

تحصیلات

مدیر عامل

1364

پنج سال

فوق دیپلم IT

معاون

1365

سه سال

فوق دیپلم IT

مسئول بانك

1361

چهار سال

فوق دیپلم IT

امور داخلی

1362

سه سال

فوق دیپلم IT

4ـ2ـ اهداف كلی چشم انداز و اهداف

هدف از تأسیس این شركت آسان تر كردن این گونه مراسم اشتغال عده ای از جوانان مكانیزه كردن، به روز بودن این گونه كارها و بألاخره گسترده كردن این نوع بانكهای اطلاعاتی در موارد و موضوعات متفاوت دیگر ممكن است.

5ـ2ـ محصول یا خدمات

انتخاب تالار و آرایشگاه، همچنین نحوه تزئیین ماشین نوع ماشین، تزئین كیك و میوه وشیرینی و زمان سرو غذا و دیگر خوردنیها ـ نوع غذا، نحوه چیدن سفره عقد و تزئینات، مدل لباس و از طریق بانك اطلاعاتی.

6ـ2ـ محل

یك شركت واقع در محل مناسب از لحاظ محیطی و دارای 3 اتاق به مساحت 12 متر مربع و یك سالن پذیرایی به مساحت 60 متر مربع یكی از ا تاقها، اتاق مدیر عامل. دیگری اتاق مخصوص مراجعین و سومین اتاق مربوط به امور داخلی شركت می باشد. سالن پذیرایی در صورت زیاد بودن تعداد مراجعین به عنوان اتاق انتظار در نظر گرفته می شود.

7ـ2ـ مسائل امنیتی

چون، مكانهایی مانند آرایشگاه ها در ارتباط هستیم مسائل امنیتی نقش مهمی را در كارمان ایفا می‌كند. لذا با توجه به اینكه كسانی كه به عنوان عروس به آرایشگاه می‌روند به‌ آنها اعتماد می‌كنند و عكس خود را در اختیار آنها قرار می‌دهند ما هم باید سعی كنیم كه این عكسها در اختیار افراد سود جو قرار نگیرد. همچنین فیلم بردارها و عكس بردارانی كه به مشتریان معرفی می‌كنیم باید افراد خوبی باشند و مورد اعتماد ما باشند. در مورد وسایلی كه به مشتریان كرایه می دهیم باید آنان سعی كنند قوانین امانتداری را رعایت كنند و این وسایل را همانطور كه تحویل گرفته اند به ما تحویل دهند.

8ـ2ـ ارزشهای بنیادی

پایبندی به شئونات اخلاقی اسلامی و قرار دادن اطلاعات به روز در اختیار مشتریان است.

3ـ توصیف فرصت

برای برگزاری مراسم آبرومند و با قیمت مناسب و با كمترین زمان ممكن به ما مراحعه نمائید. ما می توانیم اطلاعات جامعی از كلیه خدمات ذكر شده را به شما ارائه دهیم همچنین CD های كارهای خود را با هزینه مناسب در اختیار شما قرار دهیم، ما بانكی را طراحی می‌كنیم كه شامل تمام اطلاعاتی برای برگزاری یك مراسم است هم اكنون چنین بانك اطلاعاتی وجود ندارد و برای برگزاری چنین مراسمی حتی با حداقل امكانات وقت بسیاری صرف می شود.

5ـ تعریف و توصیف كسب و كار

یك شركت خدماتی است كه برای رفع نیاز های جامعه تأسیس شده در این شركت یك بانك طراحی شده كه مردم با مراجعه به این بانك برای برگزاری هر چه بهتر مراسم خود با گزینه هایی آشنا می شوند و اقدام به انتخاب بهترین ها می‌كنند. این موضوع باعث می شود كه صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه شان صورت بگیرد. مثلاً اگر شخصی بخواهد مراسم عروسی خود را برگزار كند با مراجعه به ما می تواند مكان تالار، كیفیت تالار و همچنین هزینه ای را كه می خواهد برای تالار بپردازد را انتخاب كند و ما نیز نمونه كارهای تالار، تزئینات مثلاً نحوه چیدن میوه ها و شیرینی روی میزها را نشان می دهیم. همچنین می تواند آرایشگاه خود را انتخاب كند. پس از انتخاب مشتریان ما با اماكن انتخاب شده هماهنگ می‌كنیم و آنها می توانند از اماكنی كه خودشان برگزیده اند به راحتی ا ستفاده كنند.

6ـ تحلیل و استراتژی بازار

در سالهای اول سود دهی چندانی نداشته باشد ولی با گذشت زمان این نوع كارها جای خود را در جامعه باز خواهند كرد. ما تخمین می زنیم كه با مرور زمان مشتریان زیادی به مراجعه خواهند كرد ولی در ابتدا باید از طریق تبلیعات (در اینترنت، كارتهای تبلیغاتی‌،‌ تراكت های تبلیغاتی و ...) كار خود را نشان دهیم. از موانعی كه باعث می شود كه در كار موفقیتی حاصل نشود عدم همكاری اماكن مذكور، نداشتن وسیله برای جمع آوری اطلاعات و نداشتن وسایل الكترونیكی لازم از قبیل CD ، دروبین و ... در سالنها و آرایشگاهها و ... و راهكار موفقیت در این كار دادن توضیحات جامع و درست به مشتریان و اماكن و ... تهیه لوازم مورد نیاز از طریق گرفتن وام و مساعده ـ گرفتن اطلاعات صحیح و درست از مواردی كه می خواهیم معرفی كنیم.

👇محصولات مشابه با مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (طرح كسب و كار)👇

مقاله آشنایی با بانك جهانی مقاله بررسی روشهای ارزیابی بانك‌های داخلی از پروژه‌های سرمایه گذاری بررسی تأثیر سیستم جامع مالی و یكنواخت صنعت نفت بر ویژگی‌های كیفی اطلاعات حسابداری (مورد مطالعه در شركت‌های پالایش نفت كشور) مقاله بررسی جامع نان مقاله بررسی جامع آهن مقاله بررسی جامع تورم مقاله بررسی جامع پیامبران مقاله بررسی جامع معاد مقاله بررسی جامع بحران

👇محصولات تصادفی👇

آموزش لغات تافل و آزمون قسمت 4 دانلود پاور پوینت برنامه تحول نظام سلامت :دستاوردها وچالشها دانلود تحقیق در مورد نفقه پاورپوینت آموزش جدول مکانی در ریاضی پایه پنجم ابتدایی مبانی نظری و پیشینه تحقیق واقعیت درمانی گلاسر گزارش کاراموزی پلیس و عملكرد پلیس و چگونگی ارتباط با مردم گزارش كارآموزی مجتمع پتروشیمی اراك گزارش کارآموزی کارخانجات ایران مرینوس قم طرح آماری در زمینه شاخص PMI بر روی 950 نفر از جوانان تهران پلان اتوکدی موزه موسیقی بررسی شرح دستگاه آنالایزر پاورپوینت بررسی یک نمونه بنای تاریخی ،طراحی معماری 1 پاورپوینت برنامه ریزی بهبود بهره وری مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارتباط ازدواج خویشاوندی و بیماری های ژنتیکی پاورپوینت نقش فناوری اطلاعات در کارآفرینی دیجیتال

👇کلمات کلیدی👇

تحقیق بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);فایل بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);مقاله بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);دانلود تحقیق بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);بانك اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح كسب و كار);طرح كسب و كار